Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Sıçrama Mı Getiriyor?

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Ripple Sıçrama Mı Getiriyor?
Ripple Sıçrama Mı Getiriyor?
Ripple’in XRP kripto alışverişi tekrar ön ayağında işlem görmeye başladı. Dün, saat 14: 00’de 4 haftalık en yüksek 0,27 TL değerini bulan Ripple-ABD doları (XRP / USD) döviz kuru, CoinMarketCap’e göre gün başına% 7 artışla 0,23 $ ‘a geri döndü .

Başak biraz soluklaşsa da, kriptopara madenciliğiyle fiyat ileriye doğru ilerler. XRP’deki güçlü teklif tonu American Express (Amex) ve Santander’in şirketin blokaj zinciri teknolojisi aracılığıyla doğrudan sınır ötesi ödemeler için Ripple ile bir araya geldiğindeki açıklamasıyla ilgili olabileceği düşünülüyor.

XRP’nin kendisi kullanılmasa da, Ripple’in blok zinciri ağı, Amex’in ABD’li kurumsal müşterilerinden Santander UK’le olan banka işletmelerine derhal para transferini kolaylaştıracaktır. Ripple, XRP’nin gelecekteki ortaklıklarda daha fazla rol oynamasını beklediğini de belirtti. Bloomberg’e Ripple CEO’su tarafından yapılan yorumlar da fiyatlara zarar veremez.

“Merkez bankalarının yüksek değerli, bankalararası fon transferlerini çözmek için blok zinciri benimsemeleri sadece zaman meselesi.”Ancak, haber akışı fiyatlara destek veriyor gibi görünse de, çizelgeler XRP’de daha da artışı tercih ediyor.

Grafik

Yukarıdaki grafiğe göre;

  • Yuvarlama alt oluşumu.
  • Güçlü dayanıklılık endeksleri (RSI) 50.00’ın üstünde (yükseliş bölgesindeki).
  • Fiyatlar, 50 günlük hareketli ortalamanın (MA) üstünde (0.2172 $), ancak 0.22 $ ‘ın altına düşen altın neckline seviyesinin altında ticaret yapıyor.

Yuvarlama tabanı, düşüş-yükseliş eğilim değişimini gösteren uzun vadeli bir ters dönme şeklidir. Boyun çizgisinin üstünde bir hareket genellikle yükseliş eğiliminin bir onayı olarak kabul edilir.

Görünüm

 

  • Bugün UTC’ye göre bir kapanış, 0,282 doların üzerine çıktığında, alt aritma / yükseliş eğiliminin tersine çevirisini teyit eder ve 0,30 $ (16 Ekim) ve 0,3291 $ (1 Haziran’ın en yüksek) karşısında ters yönde açılır.
  • 5 günlük MA ve 10 günlük MA, boğa lehine kıvrılmış haldeyken, herhangi bir dalışın kısa ömürlü olması muhtemeldir.
  • Ancak, 0,20 $ ‘ın altındaki 4 saatlik birden çok kapanış, boğa görünümünü iptal edebilir.

Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Sıçrama Mı Getiriyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Doktor Kıyamet’ten beklenen küresel kriz ve Bitcoin yorumu Almanya, Avrupa Blockchain Enstitüsünün kurulmasını istiyor “Bu yıl Ethereum için iyi bir yıl olmayacak” Microsoft, Telefonica ile Yaptığı İş Birliğini Genişletti 6 Kasım Ethereum analizi: ETH fiyatı 200 doları geçebilecek mi? Justin Tron Tweet’ledi: BitTorrent Token %16 Yükseldi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır