Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Satış Direktörü Ross D’Arcy: XRP-xVia-xRapid’in kullanımı hakkında önemli açıklamalarda bulundu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Satış Direktörü Ross D’Arcy: XRP-xVia-xRapid’in kullanımı hakkında önemli açıklamalarda bulundu
Ripple Satış Direktörü Ross D’Arcy: XRP-xVia-xRapid’in kullanımı hakkında önemli açıklamalarda bulundu

© Reuters.  © Reuters.

XRP-xVia-xRapid’in kullanımı hakkında önemli açıklamalarda bulunan Ripple Satış direktörü ayı piyasasının etkisini hafifletmek istiyor. Ross D’Arcy XRP -xVia-Rapid’in kullanımı hakkında neler söyledi?

XRP-xVia-xRapid’in kullanımı ile ilgili açıklamalar Bitmek bilmeyen ayı piyasası yüzünden kripto para yatırımcıları ve Ripple dahil birçok şirket piyasanın gidişatı konusunda endişe duymaya devam ediyor. Zirvede bulunan kripto paraların çoğunluğu, piyasa hacmi ve fiyat düşüşlerine rağmen yerini koruma mücadelesi veriyor. Artan ayı saldırısı karşısında, kripto yetkililerince çeşitli açıklamalar yapılıyor. Ripple’in yöneticileri de, XRP-xVia-xRapid’in kullanımı , gelişmeler ve güncellemeler hakkında kullanıcıları bilgilendirerek ayı piyasasının etkisini hafifletmek istiyor.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Impact Fintech 2018 konferansında konuşan Ripple’ın Avrupa Satış Direktörü Ross D’Arcy, Ripple’ın misyonunu, vizyonunu ve Brad Garlinghouse’ın yönetimindeki şirketinin gelecekte neler yapmayı hedeflediğini anlattı. Ve Ripple ürünlerinden XRP-xVia-xRapid’in kullanımı ve önemine değindi.

(bknz: Kısa vadede Stellar (XLM) fiyat tahminleri)

Ripple, sınır ötesi ödeme işlemlerini kolaylaştırmayı hedefliyorD’Arcy, Ripple’in dağıtık defter teknolojisi ve XRP ile gündelik sorunlara çözüm üretmeyi ve yeni kullanım durumları yaratmayı hedeflediğini belirtti. Ripple’in iş modelinin temel olarak işbirliğine odaklandığını ve bunu da bankalarla kurduğu ortaklıklar sonucu gerçekleştirmeyi düşündüklerini ekledi:

“Ripple’ın misyonu çok basit; sınır ötesi ödemeler ile ilgili sorunları azaltmak. Kripto alım satımını emtia alışverişi yapmak kadar kolay hale getirmek istiyoruz. ”

(bknz: 2019 da hangi kripto paralara yatırım yapılmalı, Ripple banko)

D’Arcy’e göre kurumsal müşteriler, blockchain’de gerçekleşen işlemlerin kolaylığını başka bir yerde bulmaları pek mümkün değil. D’Arcy, Ripple’ın yerleşik bankalara, işlem hızlarını saniyelere düşürme konusunda kolaylık sağlamak istediğini belirtti. D’Arcy ayrıca, Ripple ve XRP, xRapid, xVia ve xCurrent gibi Ripple’ın tüm ürünleri arasındaki farklara değindi. Ve XRP-xVia-xRapid’in kullanımı ile ilgili şunları söyledi:

“Ripple, sınır ötesi ödeme işlemlerini daha iyi hale getirmek için blockchain teknolojisini kullanırken XRP için de kullanım durumları sağlar. Biz, likidite oluşturmaya ve tüm müşterilerimizin kazancını artırmaya odaklanıyoruz. İşte tam burada xVia ve xRapid devreye giriyor. ”

Ross D’Arcy konuşmasına Ripple’in, dünya çapında bir çok büyük banka ile birlikte çalıştığını söyleyerek devam etti. Ripple’in ortaklık yaptığı bankalar arasında Polonya’da faaliyet gösteren Banco Santander (MC:SAN) de bulunuyor. Ayrıca Brezilya, Orta Doğu, Hindistan, Bangladeş ve Sri Lanka’da bulunan birçok bankayla ortaklık kurmaya devam ediyor. Satış Direktörü bu konuda şunları dile getirdi:

“Fon hareketinin geleceği batıdan doğuya doğrudur ve bu nedenle gelişmekte olan pazarlar çok güçlü bir noktayı temsil ediyor.”

Kaynak

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Satış Direktörü Ross D’Arcy: XRP-xVia-xRapid’in kullanımı hakkında önemli açıklamalarda bulundu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Fiyat Analizi – 9.000 Doları Gördü – BTC 10.000 Dolar Olacak Mı? Ripple’dan XRP’ye akıllı sözleşme özelliği kazandıracak yatırım Yargıç, Bitfinex’e Temmuz sonuna kadar süre tanıdı TRON (TRX) YENİ Anlaşma ile Tempoyu Yükseltiyor Alibaba Blockchain’i Araştırmak İçin Yeni Bir Ortaklık İmzaladı Kripto para borsası Beaxy’nin 570,000 dolar kaybettiği iddia ediliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır