Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Ortaklık Açıklamalarına Doymuyor… İngilterenin En Büyük Döviz Transfer Şirketlerinden Biri ”EVET” Dedi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Ortaklık Açıklamalarına Doymuyor… İngilterenin En Büyük Döviz Transfer Şirketlerinden Biri ”EVET” Dedi
Ripple Ortaklık Açıklamalarına Doymuyor… İngilterenin En Büyük Döviz Transfer Şirketlerinden Biri ”EVET” Dedi

© Reuters.  © Reuters.

Ripple ortaklık açıklamalarına doymuyor !!! Neden mi? Neredeyse hergün Ripple ortaklık anlaşmalarıyla ilgili haber yapıyoruz. Ripple bu sefer de İngiltere’nin dev finans şirketiyle ortaklık anlaşması yaptığını açıkladı.

Ripple Ortaklık Açıklamalarına Doymuyor

Birleşik Krallık merkezli bir finans şirketi olan Moneynetint, Ripple‘ın Blockchain ağı olan RippleNet’i kendi işlem havuzuna dahil etti. Bundan sonra şirket müşterileri, yerel paralarını ya da dövizlerini hiç bir kripto para borsasına gerek duymadan direk Moneynetint üzerinden kripto para birimlerine dönüştürebilecekler. Ayrıca şirket müşterileri sınır ötesi işlemleri için de RippleNet‘i kullanabilecekler.

Moneynetint, Ripple ile yaptığı bu ortaklığı, San Francisco da hala devam eden Blockchain haftası etkinliğinde açıkladı. Ve bir anda gözlerin yine Ripple XRP ye dönmesine neden oldu.

RippleNet, yaptığı bu anlaşmayla dünya çapındaki bankalar, ödeme sağlayıcıları ve havale operatörleri de dahil olmak üzere 100 den fazla ortağa sahip ilk ağ olma özelliği kazandı.

Ripple’ın Sermaya Yönetim Müdürü Nadeem Ladki, İngiltere merkezli Monynetint Şirketinin İsrail de yaygın olarak kullanıldığını dile getirdi. İsrailli kriptoseverlerin bu anlaşma sayesinde RippleNet’e doğrudan bağlantı elde ettiklerinin altını çizdi.

Nademm Ladki:

“RippleNet yaptığı ortaklık anlaşmalarıyla, dünyanın birçok yerinden kitlelere doğrudan erişim imkanı buluyor. Son olarak İsrailli vatandaşlara RippleNet’i ulaştırdık. Bizim için bu globelleşme yolunda büyük bir adımdır. Ripple’ın Blockchain teknolojisinden yararlanan Moneynetint Şirketi, artık müşterileri için FX dönüşüm oranlarını basitleştirip azaltabilecek. Bu, finans işlemlerinin, önceden hayalini bile kuramadığımız kadar az ücretlerle gerçekleştirilmesine olanak sağlayacaktır.”

Bu anlaşmaya bir de Moneytint ceğhesinden bakmak lazım. Onlar içinde bu ortaklık yıllar sürecek altyapı işlemlerinin önüne geçmeleri anlamına geliyor. Ayrıca bu ortaklık sayesinde rakibi oldukları diğer şirketlerinde bir adım önüne geçmiş oldular.

Moneynetint CEO’su Yishay Trif şunları söyledi:

“Sınır Ötesi işlemler daha önceleri aylar hatta bazen yııllar sürüyordu. Şuanda ise bu işlemle hala günler hatta haftalar sürüyor. Ancak bizler yaptığımız bu ortaklık anlaşmasıyla bu süreyi dakikalara indirdik. Artık müşterilerimiz dakikalar için de Sınır ötesi para gönderim alma işlemlerini yapabilecekler.”

Dipnot: Alt tarafta linkini paylaştığım Koin Medya Airdrop kampanyamıza katılmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Ortaklık Açıklamalarına Doymuyor… İngilterenin En Büyük Döviz Transfer Şirketlerinden Biri ”EVET” Dedi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İlginç Araştırma: 44.000 İnsanın Vücut Isısı İle, Madencilikten Ayda 1 Bitcoin Elde Etmek Mümkün Kripto Para Kredisi Veren Firma Yarı Yılda 550 Milyon Dolarlık Miktara Ulaştı! Kripto Para ATM’lerinde Büyük Patlama Yaşanabilir Stellar İşbirliği Operasyon Sorumlusu Lisa Nestor ile Röportaj Ripple’dan 27 ayda 5 milyarlık XRP satışı Circle CEO’su: “Bitcoin 20 bin dolardan daha büyük bir değere sahip olacak.”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır