Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Kurucu Ortağı : XRP Küresel Likidite Problemini Çözebilir Ancak Aşırı Düzenlemeler Ciddi Bir Tehdit

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Kurucu Ortağı : XRP Küresel Likidite Problemini Çözebilir Ancak Aşırı Düzenlemeler Ciddi Bir Tehdit
Ripple Kurucu Ortağı : XRP Küresel Likidite Problemini Çözebilir Ancak Aşırı Düzenlemeler Ciddi Bir TehditYakın zamanda yapılan Money 20/20 etkinliğine katılan isimlerden birisi de, son zamanların tartışmalı firması Ripple‘ın kurucu ortağı ve CEO’su Chris Larsen oldu. Larsen etkinlik esnasında girişimcilik ve liderlik alanlarındaki tecrübelerinin yanı sıra, kripto para birimleri hakkında da çeşitli açıklamalarda bulundu. CEO’nun değindiği konular arasında kripto para sektöründeki düzenlemeler de yer almakta.

Larsen’in yeni teknolojiler geliştirmeye yönelik yaklaşımı, çoğu kişinin benimsediği tutumdan biraz zıt. Ünlü lidere göre yeni teknoloji şemsiye altında gerçekleşen her bir olay, büyük oranda bir tehdit oluşturabileceği için kesinlikle kontrolsüz bir şekilde kitlelere sunulmamalı.

Fintech konusuna eğilen Larsen, endüstrinin sorunsuz bir şekilde ilerleme konusunda sıkıntılar yaşadığını ve bunun sebepleri arasında dzüenleyici sıkıntılar olduğunu vurguladı:

”Teknoloji bugünlerde her şeyde var ve insanlar korkmaya başladı. Bir şeyleri nasıl bozduğunuzu duymak istemiyorlar.”

Ripple for Good isimli sosyal projeye de değinen Larsen, şirketin bu girişim ile dünya çapında ciddi bir yardım yapmak istediğini ifade etti. Şirket ile bağı olup olmadığı konusunda çokça tartışmalara yol açan XRP hakkında konuşmaya başlayan CEO, söz konusu kripto para biriminin küresel likidite sorununa çözüm olabileceğini ancak bunun önündeki en büyük engelin düzenleyici sıkıntılar olduğunu ileri sürdü. XRP’nin arkasındaki temel fikir bunun sınır ötesi işlemlerde çok fazla ek işlem olmadan kullanılabilmesini sağlamak. Larsen aşırı bir düzenleme olması durumunda kripto para sektörünün ciddi anlamda gerileyeceğini düşünmekte.

Ripple Kurucu Ortağı : XRP Küresel Likidite Problemini Çözebilir Ancak Aşırı Düzenlemeler Ciddi Bir Tehdit isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Kurucu Ortağı : XRP Küresel Likidite Problemini Çözebilir Ancak Aşırı Düzenlemeler Ciddi Bir Tehdit - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yüzde 33 Civarında Yükseliş Yaşayan Tron, Monero’yu Geçti – Sırada Cardano Mu Var? YouTube kripto sansürüne cevap verdi: Birkaç video geri yüklendi Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş’tan Dikkat Çeken Kripto Para Çıkışı! Litecoin Yaratıcısı Lee, Bitcoin’el Silk Road Sayesinde Karşılaşmış Yeni Güncellemeler İle Litecoin (LTC) Ayı Piyasasından Çıkabilir Ünlü trader, Bitcoin için beklediği bir sonraki hamleyi açıkladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır