Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

KodakOne Projesinin Başı, Parasını Ödeyemediği Geliştiricileri ile Dertte!

Ana Sayfa » GÜNCEL » KodakOne Projesinin Başı, Parasını Ödeyemediği Geliştiricileri ile Dertte!
KodakOne Projesinin Başı, Parasını Ödeyemediği Geliştiricileri ile Dertte!Fotoğrafçılar için blockchain tabanlı bir telif hakkı koruma platformu olan KodakOne, yeni ortaya çıkan iddialara göre platformunu geliştirmesi için anlaştığı kişilere 100.000 doların üzerinde borçlandı ve ödemeyi gerçekleştirmekte zorlanıyor.

HardFork kaynağı üzerinde çıkan bir habere göre, KodakOne bir grup geliştirici tarafından yapılması gereken süre içerisinde ödemeyi yapmamakla suçlanmakta. İngiltere menşeli bir hukuk firması olan London Law Practice tarafından gönderilen bir maile göre, platformun geliştirilmesinde rol oynayan kişiler, blockchain startup firmasının ilk başta anlaşılan şartlardaki ödemeyi yapmasını talep etmekte.

”Ne yazık ki, dilenen özürler ve yerine getirilmeyen vaatler, bizim müşterilerimizin KodakOne için işi yapmış kişilere ödeme yapmasını sağlamıyor. Zaman kısa ve mantıklı bir ödeme teklifinin yokluğunda, mahkeme işlemleri önümüzdeki 7 gün içerisinde başlatılacaktır.”

KodakOne projesinin popülerliği özellikle platformun bir ICO projesi yapacağını duyurması sonrası artmış ve fotoğrafçıların ciddi ilgisini çekmişti. KodakOne bunun yanı sıra KodakCoin isimli kendi kripto para birimini de piyasaya süreceğini duyurmuştu ve söz konusu duyurudan sonra Kodak’ın New York Menkul Kıymetler Borsası‘ndaki hisseleri %200 civarı artış yaşadı. Ancak aynı bir çok düşük hacimli token gibi, Kodak’ın hisseleri de kısa bir süre sonra aynı oranda düşüş yaşadı.

Şirket yetkilileri hala küresel çapta projenin reklamını yapsa da, platformda yaşanan gelişme, söz konusu maaş sorunu nedeniyle durdu ve şu an aktif olarak devam etmiyor.

KodakOne Projesinin Başı, Parasını Ödeyemediği Geliştiricileri ile Dertte! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

KodakOne Projesinin Başı, Parasını Ödeyemediği Geliştiricileri ile Dertte! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Donanım cüzdanı Ledger, Nano S cihazı için Monero desteğini duyurdu Bitcoin’in Piyasadaki Hakimiyeti Diğer Kripto Paraları Olumsuz Etkiliyor Olabilir Bloomberg: Bitcoin için teknik görünüm parlak değil Tron işlem hacmi artmaya devam ediyor: En büyük 4 coinin Toplamından Fazla Çin’in İnternet Denetleyicisi Blockchain Şirketleri İçin Yeni Bir Tasarı Hazırladı Wirex ABD’de Genişlendikçe Ripple’ın (XRP) Fiyatı Yükseliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır