Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Haberleri: Ripple Uluslararası Ortaklar Listesini Güçlendirmeye Devam Ediyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Haberleri: Ripple Uluslararası Ortaklar Listesini Güçlendirmeye Devam Ediyor!
Ripple Haberleri: Ripple Uluslararası Ortaklar Listesini Güçlendirmeye Devam Ediyor!

© Reuters.  © Reuters.

Ripple uluslararası ortaklar zincirine yenilerini eklemeye devam ediyor. Kripto paralar arasında en çok stratejik ortaklık gerçekleştirerek adını duyuran Ripple 2012 yılında San Fransico’da kurulmuş bir teknoloji şirketi ve kripto para sektörünün bu alanda en çok atılım yapan lider ekosistemi.

Ripple Uluslararası Ortaklar Listesini BüyütüyorKripto para dünyasının liderlerinden Ripple 2018 yılına yaptığı ortaklılar ile damga vurdu. Pek çok finans kurumuyla anlaşan Ripple hem değerine değer kattı hem de dünya çapında bankacılık işlemlerinin daha hızlı ve kolay gerçekleşmesini sağladı.

Omni Artık XRP Kabul ediyor.Ripple uluslararası ortaklar listesine Omni’yi de ekledi. XRP ekosistemine katılmayı düşünenlere fon sağlamayı amaçlayan bir girişim başlatılmıştı Ripple tarafından. Adı Xpring. Omni de Xpring tarafından fon sağlanan bir şirket. Omni’nin XRP kabul etmesi önemli bir gelişme çünkü ilk kez bireyler borsa dışından XRP alabiliyorlar. Omni paylaşım ekonomisine dayalı bir sermaye ile çalışıyor. Kullanıcılar ellerindekileri paylaşabiliyor veya kiraya verebiliyor.

Bu yeni tür kapitalizasyon şekli son on yılda gelişmeye başlayan bir fenomen. Milyarlar değerindeki Uber ve Airbnb de bu sistemle çalışıyor.

Moneynetint Ripple Ağına KatılıyorMoneynetint Londra’da faaliyet gösteren döviz hizmetleri sunan bir şirket. Ripple’ın merkeziyetsiz ödeme teknolojisini kullanmaya başlayan en son kurum. Şirket daha çok kurumsal firmalarla çalışmayı tercih ediyor. Bu şirketle beraber Ripple ile çalışan kurum sayısı 100 den fazla oldu.

Ripple’ın bu kadar yaygın şeklide kurumlarla çalışmasının nedeni sağladığı hizmet hızı. Daha öncesinde günler alan işlemler Ripple sayesinde saniyeler içinde gerçekleşiyor

Yishay Trif, Moneynetint’in genel müdürü, Ripple’ın bankacılık işlerini sadece hızlandırmadığını, aynı zamanda kolaylaştırdığını söylüyor.

Ripple hesap yönetim müdürü Nadeem Ladki Moneynetint ortaklığı ile ilgili şunları söylemiş:

“Ripple’ın blockchain teknolojisinden faydalanarak, Moneynetint, müşterileri için FX dönüşüm oranlarını basitleştirerek azaltabiliyor. Aynı zamanda geçmişte ulaşılması çok zor olan ve maliyet isteyen pek çok pazara da artık hizmet sunabiliyor”

Bu ortaklığın gerçekleşmesinden önce Ripplenet’i işlemlerine entegre eden bir firma daha olmuşu. Malezya’da faaliyet gösteren MoneyMatch firması ülkesinde ilk kez sınır ötesi ödemeleri Ripple ile yaptı.

Tüm bu gelişmeler açıkça ortaya koyuyor ki, Ripple dünya çapında yaptığı stratejik ortaklılar ile yerini sağlamlaştırıyor ve global ödeme sistemlerinde liderliğe aday olduğunu gösteriyor.

Kaynak

Ayrıca bakınız

Ripple xRapid’i Kabul Eden YENİ bir şirket Açıklandı

Ripple ile ilgili gelişmeler hakkında bilgi almak için tıklayınız

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Haberleri: Ripple Uluslararası Ortaklar Listesini Güçlendirmeye Devam Ediyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Weiss Ratings: “Mevcut Bitcoin düzeltmesi, 2015’den beri BTC için en iyi satın alma fırsatını sunuyor” Pantera Capital Yöneticisi: Bitcoin ‘Para’nın Yerini Alamayacak Ripple’dan Asheesh Birla: “Piyasadaki çöküşlere rağmen kriptodan asla vazgeçmedik.” İşte Binance’ye göre, son Bitcoin fiyat artışının katalizörü! Binance’in DEX Platformu Bazı Ülkelerde Çalışmıyor Tom Lee’den Bitcoin açıklaması

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır