Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kraken, Dedikoduları Yalanlamasına Rağmen 57 Elemanını İşten Çıkardı – 1.000 Kişi Daha Çıkarılacak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kraken, Dedikoduları Yalanlamasına Rağmen 57 Elemanını İşten Çıkardı – 1.000 Kişi Daha Çıkarılacak
Kraken, Dedikoduları Yalanlamasına Rağmen 57 Elemanını İşten Çıkardı – 1.000 Kişi Daha Çıkarılacak

© Reuters.  © Reuters.

CoinMarketCap verilerine göre dünyanın en büyük 12. kripto para borsası Kraken, Kuzey Amerika’daki 57 elemanının işine son verdi.

6 Eylül tarihinde bir Reddit kullanıcısı, San-Francisco merkezli borsanın, ”60 Highfield park drive” bölgesinde yer alan ve temel olarak müşteri destek olarak hizmet veren ofisini kapatacağını iddia etmişti. Söz konusu şube yüzlerce kişiye iş sağladığı için, haberin yayılması sonrası küçük çapta bir kriz ortamı oluştu.

Olayların sosyal medya üzerinden iyice yayılmasından sonra, Kraken yetkilileri Twitter üzerinden konu ile ilgili açıklama yapıp, ofis kapatma veya elemanları işten çıkartma iddialarını yalanladı.

Ancak bugün, MysteriousPlankton isimli ve Kraken çalışanı olduğunu iddia eden bir kişi, güvenliğin her yerde olduğunu ve yaklaşık 57 kişinin işten çıkarılacağını iddia etti. Daha sonra Kraken CEO’su Jesse Powell’ın Bloomberg‘e gönderdiği e-mail sonrası olaylar biraz daha gün yüzüne çıktı. CEO kendi gönderdiği e-mailde, 58 çalışanın işten çıkarılacağını doğruladı. Şirketin yıl sonuna kadar 1.000 kadar çalışanı işten çıkartması bekleniyor.

Powell buna rağmen ”kemer sıkma politikasının”, verdikleri hizmet bakımından hiçbir eksiklik yaratmayacağını da ifade etti.

Kraken, Dedikoduları Yalanlamasına Rağmen 57 Elemanını İşten Çıkardı – 1.000 Kişi Daha Çıkarılacak isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kraken, Dedikoduları Yalanlamasına Rağmen 57 Elemanını İşten Çıkardı – 1.000 Kişi Daha Çıkarılacak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tom Lee: “Bitcoin’in yepyeni bir rekor kıracağını düşünüyorum.” Messari CEO’su: Ethereum’da PoS Geçişi Zaman Alacak SBI borsası ve Codius Ripple’ı (XRP) 10 dolara taşıyabilir mi? Kripto kışı bitti: Bitcoin en yüksek işlem hacmine doğru ilerliyor Özbekistan’dan Kripto Para Hamlesi Geldi Alibaba.com’dan Alibabacoine’e İhtiyati Tedbir Kararı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır