Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

”Bitcoin Almanın Tam Zamanı!”

Ana Sayfa » GÜNCEL » ”Bitcoin Almanın Tam Zamanı!”
”Bitcoin Almanın Tam Zamanı!”

© Reuters.  © Reuters.

Weiss Ratings araştırmasına göre Bitcoin almanın tam zamanı bugün olabilir. İddialar, kripto para birimlerinin bir süre sonra tekrar yükselecek olduğunu, 3.000 dolar seviyesine yakın olan Bitcoin’in ise kripto para fiyatlarının en dip seviyesi beklentisi olan 3.000 dolara yakın olması dolayısı ile alınabilir seviye olduğunu gösteriyor. Henüz, Bitcoin fiyatının ne kadar süre düşmeye devam edeceği bilgisinin piyasada kimseler tarafından bilinmiyor olması ve fiyatların sürekli olarak gerileme beklentisinin olmasından ötürü yatırımcıların bu süreçte biraz sabırlı hareket etmesi, alım için de çok uzun süre beklememesi önerilmekte.

Weiss Ratings: Hemen Alınabilir
Weiss Ratings araştırmasında kripto para birimi Bitcoin‘i hemen almanın yatırımcılar açısından gelecekte en iyi fiyata Bitcoin sahip olduklarını belirtebilecek oldukları bir fiyat olacak. Henüz, Bitcoin fiyatı hakkında yıl sonu beklentisinin 15.000 dolara kadar yüksek, 1.000 dolara kadar düşebilece olduğu yönünde olmasından dolayı yatırımcılar bir süre dikkatli hareket ederse kayıpları daha az olabilir.

  • Weiss Ratings araştırmasının doğruluğu konusunda %100 doğruluk bilgisi verilmiş değil. Yatırımcılar sadece kripto para birimleri konusunda dikkatli davranmalılar.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

”Bitcoin Almanın Tam Zamanı!” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Zilliqa Mainnet lansman tarihi belli oldu Binance Coin Yükselişini Sürdürse de, Kripto Para Piyasası Kızıla Boyandı deVere Group, Profesyonel Yatırımcılar İçin Kripto Para Stratejilerini Duyurdu! Bitcoin’de bir miktar rahatlama için 9 bin 800 dolar geçilmeli eToro Şirketi, Blockchain’i Futbol Endüstrisine Taşıyor Bitcoin Cash’te kriz: Yeni blok tam 5 saat gecikti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır