Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Haberleri: Ripple CEO’su ”XRP Yakın Zamanda Bankaların 1 Numaralı Tercihi Olacak!”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Haberleri: Ripple CEO’su ”XRP Yakın Zamanda Bankaların 1 Numaralı Tercihi Olacak!”
Ripple Haberleri: Ripple CEO’su ”XRP Yakın Zamanda Bankaların 1 Numaralı Tercihi Olacak!”

© Reuters.  © Reuters.

XRP yakın zamanda kriptopara dünyasındaki yürüyüşüne emin adımlarla devam etmeye kararlı olduğunu açıkça ortaya koydu. Ripple bu gidişle bankaların dünya çapındaki bir numaralı tercihi olacaktır.

XRP Yakın Zamanda 1 Numaralı Tercih Mi Olacak!!!Salı günü CNBC’ye verdiği bir röportajda, CEO Brad Garlinghouse ya da diğer adıyla Ripple, XRP’nin geleceğinin çok parlak olduğunu kaydetti. Zira, artık birçok banka 2019’un sonuna kadar Ripple defterini kullanmaya devam edecekmiş. XRP defteri saniyede 1.500’den fazla işlem gerçekleştiren açık kaynaklı bir kod tabanıdır. XRP defteri, sadece XRP coini gerektirmektedir.

Garlinghouse’un Ripple’ı uçurma mevzusu ilk kez olmuyor. 20/20 Money olarak adlandırılan konferansta bir başka röportajda Garlinghouse, Ripple’a olan güvenini şu kelimelerle tarif etti. Dedi ki:

“Bunu 2019’un sonunda da daha önce söylemiştim; xRapid defteri dünya çapında bankaların bir numaralı tercihi olacak. 2019 sona ermeden önce, onlarca bankanın Ripple’i sistemlerine entegre edeceğine inanıyorum.”

Ripple, Bankalar Tarafından Her Geçen Gün Daha Fazla Kabul Edilecektir…Şirket şuan çok önemli projeler üzerinde çalışmakta. Bu projelerden biri, finansal kurumlara, geleneksel yöntemlere göre daha hızlı, şeffaf ve uygun maliyetli bir şekilde uluslararası ödemeler yapabilmelerini sağlayan likidite çözümleri sunabilmek. xRapid projesi, işte bu önerilen çözümlerden biridir. Bu sistem gelişmekte olan pazarlara ulaşan kurumlar için geliştirilmiştir. Hem daha hızlı hem de daha az maliyetli işlemler hacimlerini arttırmaktadır.

Sistem, en rekabetçi seçenekler için üçüncü taraf koleksiyonlarını filtreliyor.

Böylelikle para XRP’ye dönüştürüldükten sonra, alıcı tarafından istenen herhangi bir para birimine dönüştürülebilecektir.

xRapid sistemi tamamen ölçeklenebilirlik ve hıza bağlı. Bu yüzden işlemler ülke içinde birkaç dakika içinde tamamlanırken, uluslararası işlemlerde ise büyük miktarlı havaleler için 2 ila 3 gün sürebilmektedir.

Ripple için bakınız: Sıcak Gündem!!! BitMEX, Bitcoin, Ripple Tron ve VeChain Haberleri…

Ripple’ın fiyatıyla ilgili olarak ise Garlinghouse en son şunları ekledi:

“Bir yandan sektör gelişirken diğer yandan ise olumsuz bir gelişme olarak piyasaya çok fazla spekülatif girişimler etki edebilmekte. Ancak, insanlar en iyi kullanım metotlarını zamanla anlayacaklardır. Tüm insanların umduğu gibi Bitcoin bir gün panacea (her derde deva ilaç) olacaktır. Bitcoin muhakkak farklı problemleri çözme kabiliyetine sahip. Ancak diğer yandan ise her geçen gün Blockchain’in ve defterlerin farklı türleri oluşturulmakta.”

Ripple için bakınız: Son Dakika!!! Ripple’ın Yeni Rotası Belli Oldu…

Garlinghouse’un tahmini gerçekleşecek mi? Ripple önümüzdeki yılın sonuna kadar birkaç banka tarafından daha kabul edilecek mi? Bu kabul Ripple’ın fiyatını etkiler mi? Bekleyip göreceğiz.

Ripple Hakkında Daha Fazla Habere Ulaşmak için Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Haberleri: Ripple CEO’su ”XRP Yakın Zamanda Bankaların 1 Numaralı Tercihi Olacak!” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dijital Para Piyasası Kripto Para Birimlerinde Yükseliş Sürüyor Analist görüşü: Bitcoin sakin pazar görünümü 2019’da tamamen değişecek Pump ve Dump ile Suçlanan Dev Yatırımcı, SEC’in Cezasını Kabul Etti! Justin Sun Beklenilen Vitalik Buterin – Nouriel Roubini Tartışması İçin 1 Milyon Dolar Ödül Koydu! Tyler Winklevoss: Bitcoin 15,000 doları geçecek, eğer 10,000 geçilirse

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır