Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Güneydoğu Asya pazarı için İnstaRem ödeme hizmetleri ile anlaştı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Güneydoğu Asya pazarı için İnstaRem ödeme hizmetleri ile anlaştı
Ripple Güneydoğu Asya pazarı için İnstaRem ödeme hizmetleri ile anlaştı

© Reuters.  © Reuters.

Ripple Güneydoğu Asya pazarı için InstaRem ödeme hizmetleri ile ortaklık anlaşması imzaladı. InstaReM, Güneydoğu Asya’nın önde gelen bir sınır ötesi para transfer platformudur. Servis sağlayıcı şimdi Ripple ile stratejik bir ortaklığa girmeye hazır. InstaReM, Güneydoğu Asya’daki RippleNet üyelerine hızlı ve güvenli ödemeleri kolay hale getirmek için bir proje hazırlıyor.

Ripple Güneydoğu Asya pazarı şirketlerini önemsiyor.InstaRem, 55’ten fazla ülkeye sınır ötesi ödeme hizmeti sunuyor. Dünya çapında 3.21 milyar insana ulaşan şirketin merkezi Singapur’da bulunuyor. Şirket, yeni bölgelere hizmet geliştirmek ve ölçeklendirme için odaklanmış durumda.

RippleNet, Ripple’ın ortaklık kurduğu birçok finans kurumuyla oluşturduğu küresel bir banka ağı. RippleNet, finansal işlemlerin düzenlenmesi için gerçek zamanlı mesajlaşma sunuyor. Ripple Güneydoğu Asya pazarı için InstaRem ile yaptığı bu yeni ortaklık, RippleNet’in KOBİ ve kurumsal müşterilerine hızlı ve sorunsuz ödeme olanağı sunacak. Üstelik bölgedeki birden fazla hedef kitleye de para gönderebilme imkanına sahip olunacak.

Ripple Güneydoğu Asya pazarı için InstaRem ile ortaklığı konusunda CEO Prajit Nanu şunları söyledi:

RippleNet üyelerini InstaRem ‘ın benzersiz ödeme ağını kullanarak, tanıyacak olmalarından ve bu yeni ortaklıktan memnuniyet duyuyoruz. Ödeme süreçlerini daha da kolaylaştırmak için Güneydoğu Asya’da geliştirdik.

Ripple ticaret geliştirme müdürü Patrick Griffin de şöyle diyor:

Global ödeme sorununu çözmek için InstaReM ile çalışmaya hazırız. Her daim dünyadaki finans kurumlarını müşteriler için çalışan bir ödeme sistemine bağlamamız şart. Bu tür platformlara destek olmalıyız karşısında değil.

InstaReM’nin römiz merkezleri, Hindistan’daki bir adet operasyon ofisi ile birlikte tüm Asya-Pasifik, AB ve ABD’de bulunmakta. Resmi rapora göre, InstaRem müşterileri için iç transfer oranlarında % 98’e varan tasarruf imkanı sağlıyor. Ripple Güneydoğu Asya pazarı için InstaRem ortaklığı önemli. InstaReM şirketi Ripple ile yapacağı işlemlerde gerçek zamanlı ve üst düzey teknolojisinden yararlanmayı hedefliyorlar.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Güneydoğu Asya pazarı için İnstaRem ödeme hizmetleri ile anlaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple CEO’su: Mark Zuckerberg kripto dünyasına geç kaldı McAfee Çıldırdı, ABD Hükümetine Salvo Üstüne Salvo Ethereum 2.0 Güncellemesi Ocak Ayında Yayınlanabilir John McAfee, ABD’den Apar Topar Kaçtı! Güney Kore Hükümeti Kripto Para Regülasyonlarının Eksikliği Yüzünden Eleştiriliyor eToro: Ticaret Savaşları BTC’ye Yarıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır