Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Güneydoğu Asya pazarı için İnstaRem ödeme hizmetleri ile anlaştı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Güneydoğu Asya pazarı için İnstaRem ödeme hizmetleri ile anlaştı
Ripple Güneydoğu Asya pazarı için İnstaRem ödeme hizmetleri ile anlaştı

© Reuters.  © Reuters.

Ripple Güneydoğu Asya pazarı için InstaRem ödeme hizmetleri ile ortaklık anlaşması imzaladı. InstaReM, Güneydoğu Asya’nın önde gelen bir sınır ötesi para transfer platformudur. Servis sağlayıcı şimdi Ripple ile stratejik bir ortaklığa girmeye hazır. InstaReM, Güneydoğu Asya’daki RippleNet üyelerine hızlı ve güvenli ödemeleri kolay hale getirmek için bir proje hazırlıyor.

Ripple Güneydoğu Asya pazarı şirketlerini önemsiyor.InstaRem, 55’ten fazla ülkeye sınır ötesi ödeme hizmeti sunuyor. Dünya çapında 3.21 milyar insana ulaşan şirketin merkezi Singapur’da bulunuyor. Şirket, yeni bölgelere hizmet geliştirmek ve ölçeklendirme için odaklanmış durumda.

RippleNet, Ripple’ın ortaklık kurduğu birçok finans kurumuyla oluşturduğu küresel bir banka ağı. RippleNet, finansal işlemlerin düzenlenmesi için gerçek zamanlı mesajlaşma sunuyor. Ripple Güneydoğu Asya pazarı için InstaRem ile yaptığı bu yeni ortaklık, RippleNet’in KOBİ ve kurumsal müşterilerine hızlı ve sorunsuz ödeme olanağı sunacak. Üstelik bölgedeki birden fazla hedef kitleye de para gönderebilme imkanına sahip olunacak.

Ripple Güneydoğu Asya pazarı için InstaRem ile ortaklığı konusunda CEO Prajit Nanu şunları söyledi:

RippleNet üyelerini InstaRem ‘ın benzersiz ödeme ağını kullanarak, tanıyacak olmalarından ve bu yeni ortaklıktan memnuniyet duyuyoruz. Ödeme süreçlerini daha da kolaylaştırmak için Güneydoğu Asya’da geliştirdik.

Ripple ticaret geliştirme müdürü Patrick Griffin de şöyle diyor:

Global ödeme sorununu çözmek için InstaReM ile çalışmaya hazırız. Her daim dünyadaki finans kurumlarını müşteriler için çalışan bir ödeme sistemine bağlamamız şart. Bu tür platformlara destek olmalıyız karşısında değil.

InstaReM’nin römiz merkezleri, Hindistan’daki bir adet operasyon ofisi ile birlikte tüm Asya-Pasifik, AB ve ABD’de bulunmakta. Resmi rapora göre, InstaRem müşterileri için iç transfer oranlarında % 98’e varan tasarruf imkanı sağlıyor. Ripple Güneydoğu Asya pazarı için InstaRem ortaklığı önemli. InstaReM şirketi Ripple ile yapacağı işlemlerde gerçek zamanlı ve üst düzey teknolojisinden yararlanmayı hedefliyorlar.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Güneydoğu Asya pazarı için İnstaRem ödeme hizmetleri ile anlaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tom Lee Bitcoin yıl sonu fiyat tahminini revize etmek zorunda kaldı Ledger CEO’su: Binance Hacklenmesi Sonrası Satışlar İki Katına Çıktı! Finans Profesörü: Hiçbir Yatırım Stratejisi Kripto Para Birimlerinden Daha Kötü Değildir IDEX Borsası New York Vatandaşlarını Kara Listeye Aldı ve Endişe Yaratan Bir Örnek Oluşturdu Stellar 2% düşüşle 0,07996 seviyesinin altına geriledi Morgan Creek’in Blockchain ve Kripto Para Yatırımı Odaklı Fonu, 40 Milyon Dolar Sermaye Topladı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır