Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple grafiği Golden Cross oluşumu gösteriyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple grafiği Golden Cross oluşumu gösteriyor
Ripple grafiği Golden Cross oluşumu gösteriyor

2/2


2/2

Ripple grafiği golden cross oluşumu yapmak üzere. Uzun vadeli görünümlerde sağlıklı analiz yapabilmek için kullanılan 1 günlük fiyat grafiğinde uzmanların golden cross adını verdikleri oluşum gözlemleniyor.

Ripple Grafiği Golden Cross Yapmak Üzere14 Kasım tarihli kripto enkazından çıkan nadir belki de tek kripto para Ripple (XRP). Sınır ötesi ödemelerde devrim niteliğinde gelişmelere imza aran Ripple firmasının kripto parası olan XRP’ye duyulan güven her geçen gün artıyor.

Kripto dünyasının en popüler isimlerinden Ran NeuNer’in BTC ve BCH yerine XRP’ye yatırım yapılması gerektiği tavsiyesi hala zindeliğini koruyor. Hatta twitter’da açtığı ve 16.000 kişiden fazla kripto severin oy kullandığı oylamadan çıkan yine XRP olmuştu. Soru basit. 10 yıl tutmanız gereken kripto paranız olsa hangisi olmasını isterdiniz? XRP mi BTC mi? Çarpıcı sonuçlar içeren haberimiz için Tıklayın

Coinmarketcap verilerine göre XRP son 24 saatte %7.20 yükselmiş görünüyor. Yazı yayına hazırlandığında fiyat kritik eşik olan 0.50 doların üzerinde tam olarak 0.510 değerindeydi. Birkaç gündür süregelen yükseliş dalgası XRP/USD fiyat grafiğinde uzmanları heyecanlandıran golden cross formasyonunun oluşmasına sebebiyet vermiş durumda. Golden cross ve death cross nedir? Tıklayın

Grafiklerin DiliUzmanlar 200 günlük hareketli ortalamanın 50 günlük hareketli ortalamanın altına düşmesini yükselişin habercisi olarak tanımlarlar. Tersi de düşüşün habercisidir. 200 SMA ve 50 SMA’nın XRP/USD paritesinde görünümü aşağıdaki gibidir. (SMA=Simple Moving Average= Basit Hareketli Ortalama)


Grafikte gördüğünüz yeşil çizgi 50 SMA’yı, mavi çizgi ise 200 SMA’yı tanımlıyor. Çizgiler neredeyse birleşmiş durumda. Pozitif görünüm bir süre daha devam ederse yeşil hat yukarı kıracak ve golden cross gerçekleşmiş olacak.

12 saatlik grafiğe baktığımızda ise alçalan direnç hattı ile karşılaşıyoruz. Fiyatın tam olarak 0.51 dolar seviyesinde dirence dokunduğu görülüyor. Direncin kırılması yukarı yönlü break-out yani ani yükseliş hareketine de sebebiyet verebilir.


Ayrıca XRP’nin oluşturduğu bir diğer ümit verici formasyon da ters Omuz Baş Omuz Formasyonu. Bu formasyon trend değişim şekli olarak bilinir. İlgili haberimiz için Tıklayın

Daha fazla Ripple haberi için Tıklayın

Not: Yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. En doğru tercih kendi araştırmalarınız sonucunda alacağınız kararları uygulamak olacaktır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple grafiği Golden Cross oluşumu gösteriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Justin Sun: Buffett’ı İkna Etmek Zor Kripto Portföy Yönetim Uygulaması Blockfolio, Pantera Capital’in de Desteğiyle 11.5 Milyon Dolar Topladı Bitcoin Balinaları Son 24 Saatte 27.019 BTC’yi Taşıdı Çin Bitcoin Birimini Yasallaştırdı Sıradaki Büyük Bitcoin Rallisini Donald Trump Tetikleyebilir Binance’ten “Litecoin’e büyük çaplı saldırı” iddiası

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır