Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Fiyatı

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Ripple Fiyatı
Ripple Fiyatı

Ripple’in XRP simgesinin fiyatı, tarihinde ilk kez bir dolar geçti. Şu anda piyasa değeri itibariyle dördüncü en büyük şifreleme oranı olan XRP , CoinMarketCap verilerine göre , baskı zamanından hemen önce kilometre taşı atarak 1.06 $ ‘lık bir zaman dilimine ulaştı .

XRP’deki toplantı, bankacılık odaklı Ripple’nin olumlu haber akışını takiben bir hafta önce yukarı yönlü bir dönüş gerçekleştiren kriptokrasiden ayıracak ayıların ardından, genellikle alternatif paralar arasında yükselen fiyatları yatırımcıların parayı aşırı gerilediğinden ve düşen bit yangısı.

En son olarak Kasım ayında, Standard Chartered ve Axis Bank’ın, Ripple teknolojisinin üzerine inşa edilmiş yeni bir sınır ötesi ödeme platformu başlattıklarını duyurdu . Sadece bir hafta önce American Express , Ripple’in ağını Santander müşterilerini Avrupa ve ABD’ye bağlamak için kullandığını söyledi.

Günümüzün fiyat kazançları ise, özellikle Asya ülkelerindeki piyasalardan kaynaklanmaktadır. CoinMarketCap verilerine bakıldığında, XRP, Güney Kore’nin Borsa başkanları arasındaki ticaret hacminin son 24 saatte yaklaşık% 25 oranında arttığını ve Hong Kong merkezli Bitfinex’in hacimlerin% 10’un üzerine çıktığını gördü.

Baskı zamanında, XRP 1.05 dolara işlem görüyor. Geçici 24 saat içinde şifreleme oranı yüzde 36, haftalık yüzde 74 arttı. Pazar payı şu an 41 milyar dolar seviyesinde ve rekor seviyede yeni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Fiyatı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Teknik Analizi: 28 Mayıs 2019 XBT/USD Analizi: Alış pozisyonları Bitcoin’in 7.300 doları test etmesini sağladı Binance açılış sonrası 27 dolar ile tüm zamanların zirvesine çıktı Blockchain.Com, Büyümeye Devam Ediyor: Litvanya’da Ofis Açıldı Son 8 yıl: Bitcoin, Ekim aylarında nasıl bir performans gösterdi? Stabil Kripto Paraların Öteki Yüzü: BitUSD, 0,7 Dolardan İşlem Görüyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır