Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple, Dubai’de Ofis Açıyor: Orta Doğu’daki Birçok Kurumla Anlaşmalar Tamam

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple, Dubai’de Ofis Açıyor: Orta Doğu’daki Birçok Kurumla Anlaşmalar Tamam
Ripple, Dubai’de Ofis Açıyor: Orta Doğu’daki Birçok Kurumla Anlaşmalar TamamRipple yöneticisi Dilip Rao, yaptığı açıklamada şirketin Orta Doğu pazarına çok kuvvetli bir şekilde girmek istediğini ifade etti. RAo, aynı zamanda XRP ve Ripple’ın diğer ürünlerinin bölgedeki regülasyona da son derece uygun olduğunu belirtirken, şirketin aynı zamanda Dubai’de bu yıl sonuna kadar bir ofis açmayı düşündüğünü de belirtti. Başarılı isim, açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

”Şu anda Orta Doğu  bölgesinde bizim sunduğumuz hizmetlere büyük bir ihtiyaç olduğunu düşünüyoruz. Bu teknolojiler hem bölgenin kalkınmasına yardımcı olacak, hem de bu bölgeyi dünya ile daha entegre hale getirecektir.”

Rao, Ripple’ın dünya genelinde 200’den fazla finansal kurum ile anlaşma yaptığını ifade ederken, bunların büyük bir kısmının da Orta Doğu bölgesinde yerleştiğini belirtti. Tecrübeli yönetici, daha sonra sözlerini şöyle sürdürdü:

”Şu anda Birleşik Arap Emirlikleri’nden bir para transferi çıkarmak isteseniz, bu işlem size gerçekten çok pahalıya patlayacak. Dünyada birçok ülke artık bu SWIFT teknolojisinden vazgeçiyor ve kendi teknolojilerini geliştirmeye çalışıyor. Biz de, Ripple olarak bu noktada doğan boşluğu değerlendirmek istiyoruz ve bir nevi koridor oluşturma amacı taşıyoruz.”

Ripple’ın dijital ekonomi için bir temel oluşturduğunu ifade eden Rao, sözlerini şöyle sonlandırdı:

”Şu anda büyük bir çalışma içerisindeyiz. Ekonominin dijital dönüşümü için öncü olacak teknolojiler geliştirmeye çalışıyoruz. Artık mikro ödeme devrindeyiz. Bunu sağlamak da bizim elimizde. Biz de bu bölgede bunu başarmak istiyoruz.”

Ripple, Dubai’de Ofis Açıyor: Orta Doğu’daki Birçok Kurumla Anlaşmalar Tamam isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple, Dubai’de Ofis Açıyor: Orta Doğu’daki Birçok Kurumla Anlaşmalar Tamam - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Zhao’dan Borsa Açıklaması Ripple’dan İzlanda Yatırımı Litecoin’de Kritik Seviye Belli Oldu VanEck Piyasa Stratejisti: Bitcoin ETF’si Milyarlarca Dolarlık Yatırım Getirecek Dünyanın ilk ETF’sinde listelenecek 5 kripto para belirlendi. İşte HODL edilecek paralar The Block: Türkiye Kripto Para Borsalarını En Çok Ziyaret Eden 15. Ülke!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır