Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple 5 yıllık bir güçlü bir anlaşma ile Kanada pazarına giriyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple 5 yıllık bir güçlü bir anlaşma ile Kanada pazarına giriyor
Ripple 5 yıllık bir güçlü bir anlaşma ile Kanada pazarına giriyor

© Reuters.  © Reuters.

Ripple 5 yıllık bir güçlü bir anlaşma ile Kanada’ya giriş yaptı. Kanada’nın Quebec kentinde bulunan bir finans-teknoloji firması olan APPx Group Holdings Inc. ülkede XRP kullanımını artıracak girişimde bulundu. Firma GateHub Ltd ile ülke genelinde ticari işlemlerde XRP’nin kullanılacağı 5 yıllık bir anlaşma imzaladı.

Ripple 5 yıllık bir güçlü bir anlaşma ile Kanada’daYapılan anlaşmaya göre GateHub firması kullanıcılarına Ripple ağı üzerinden 7 adet kripto para için alım satım olanağı verecek. Bunlar Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, Augur, Dash ve Xaurum. İngiltere ve Slovenya merkezli GateHub firması tamamen Ripple protokolü üzerine inşa edildi.

Bağlayıcı olmayan niyet mektubu taraflarca imzalandı. Bu sayede APPx Group, GateHub’ın Kanada haklarını 5 yıllığına satın almış oldu. Yapılan anlaşmaya göre imza tarihine müteakip 30 gün içerisinde ücretler de belirlenecek.

APPx’in Kanada’da GateHub’un fikri mülkiyetini kullanma konusunda özel bir hak vermenin ötesinde, platformun yerelleştirilmesi ve genişletilmesi de APPx tarafından sağlanacak.

APPx Başkanı Jay Ruckenstein konu hakkında açıklamalarda bulundu:

“GateHub firmasının kripto varlıklar hakkındaki olukça gelişmiş deneyim ve birikim ağına değer katıyoruz. Grubun bir parçası olarak, GateHub Kanada’ın yerelleştirilmesine, büyümesine ve işini geliştirmesine hızlı ve esnek bir şekilde yardımcı olmak için harika bir fırsatımız var.”

GateHub firmasının Ürün Başkanı Steven Rogalsky ise şunları söyledi:

“GateHub’un yazılımı ve IP’si bizi global pazarda öne çıkardı. Kanadalı kullanıcılarımız farklılık arayan, yeniliklere erken adapte olmasını bilen, yetenekli geliştiriciler. Kanadalı geliştirme topluluğunun API’larımızla neler yapacağını görmek için heyecan duyuyorum. Avrupa’da, yerel ödeme sistemlerini modernize etmek için Kanada’ya getirdiğimiz birçok heyecan verici proje var.

APPx Group HakkındaAPPx 2014 yılında bir İngiliz firması tarafından kuruldu. Dağıtık defter teknolojisini kullanıyor ve dahili dijital cüzdan hizmeti sunuyor. Dağıtık teknolojisi tamamen Ripple tabanlı. Bu yüzden tüm ticari işlemler XRP üzerinden yürütülüyor.

Coinden coine yapılan işlemlerin yanında her kripto para aynı zamanda USD ve EUR gibi fiat paralarla da alınıp satılabiliyor. Bu sayede çok geniş bir parite ağı ortaya çıkmış oluyor.

GateHub, hacklenmeye karşı tamamen güvenli olduğunu iddia ediyor. Tüm özel anahtarlar ve şifrelerin endüstri standardı algoritmalar ile şifrelediğini de belirtiyorlar.

Ripple hakkında daha fazlası için Tıklayın

Kaynak

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple 5 yıllık bir güçlü bir anlaşma ile Kanada pazarına giriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Analist, Bitcoin’de 30,000’den önce can sıkıcı bir düşüş öngörüyor Coinbase’ten 11. yıla özel dikkat çeken Bitcoin raporu Tiberius Coin, Metal Sektörüne Yeni Bir Boyut Kazandıracak Litecoin kurucusu: “Bitcoin adreslerinin kara listeye alınması çok önemli değil.” Tom Lee, Bitcoin yorumlarıyla yeniden göründü Vitalik Buterin ”bu Tiranı durdurun”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır