Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Araştırmacı: Bitcoin Muhtemeşem Değil, Ancak E Mail de İlk Çıktığında Eksiklere Sahipti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Araştırmacı: Bitcoin Muhtemeşem Değil, Ancak E Mail de İlk Çıktığında Eksiklere Sahipti
Ünlü Araştırmacı: Bitcoin Muhtemeşem Değil, Ancak E Mail de İlk Çıktığında Eksiklere SahiptiAmerikan Senatosu’nun ilgili birimleri geçtiğimiz günlerde Blockchain ve kripto paralar ile ilgili önemli bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda söz alan isimlerden birisi olan CoinCenter araştırma ve geliştirme direktörü Peter van Valkenburgh Bitcoin ve kripto paraların geneline ilişkin fikirlerini paylaştı.

Bitcoin’in, dünyanın ilk global para birimi olma özelliğini taşıdını ifade eden van Valkenburgh, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Bitcoin elbetteki eksiksiz ya da mükemmel bir sistem değil. Ancak e posta hizmetleri de 1972 senesinde ilk çıktıklarında muhteşem değillerdi. Bitcoin’in tüm dünya genelindeki en ileri para birimi olduğunu iddia etmiyorum ancak, bu felsefe bir ışık yaktı. Bu sadece, bir başlangıç ve bunun eminim ki devamı da gelecektir.”

Blockchain teknolojisinden en iyi şekilde faydalanmak için ekip çalışmasının önemli olduğuna da değinen van Valkenburgh, özellikle dijital çağın en büyük sorunlarından birisi olan sistemlerin hacklenmesi olayının, Blockchain teknolojisinin doğru ve efektif kullanımı ile önüne geçebileceğini belirtti. Başarılı isim, Amerikan vatandaşlarının neredeyse yarısının geçmişte bu tarz hack ve sistem sızıntıları ile başının derde girdiğini de hatırlattı ve şunları ekleyerek sözlerini bitirdi:

”Blockchain teknolojisi aslında şu anda altta yatan birçok probleme sorun olabilecek kapasitede. Ben bunu internetin 90’lı yıllardaki ilk çıkışına benzetiyorum. Burada yapılması gereken esas şey, doğru ve dozajı iyi ayarlanmış regülasyonlar ile bu teknolojiden maksimum fayda almaya çalışmak ve bu teknolojiden faydalanmaktır.”

Ünlü Araştırmacı: Bitcoin Muhtemeşem Değil, Ancak E Mail de İlk Çıktığında Eksiklere Sahipti isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Araştırmacı: Bitcoin Muhtemeşem Değil, Ancak E Mail de İlk Çıktığında Eksiklere Sahipti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin balon değil, hatta boğa koşusunun tam sınırında Tether’den Bir Hamle Daha! 100 Milyon Değerinde USDT Bastı! Alman Hükümeti Kripto Para Borsalarıyla İlgili Açıklama Yaptı Rusya Anonim Kripto Para Ticaretini Ortadan Kaldırmaya Çalışıyor NEM (XEM) fiyatı yüzde 20 arttı! İşte NEM fiyat artışının altında yatan sebep ve teknik analizi! OKEx İki Yeni İtibari Parayı Desteliyor: Sterlin ve Baht

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır