Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Reddit Kurucusundan Kripto Para Yorumu: ‘Atılım Yapmaları Lazım’

Ana Sayfa » GÜNCEL » Reddit Kurucusundan Kripto Para Yorumu: ‘Atılım Yapmaları Lazım’
Reddit Kurucusundan Kripto Para Yorumu: ‘Atılım Yapmaları Lazım’İnternetin dev sitelerinden Reddit‘in kurucu ortağı Alexis Ohanian ve MIT Media Lab bünyesindeki dijital para biriminden sorumlu olan Neha Nerula kripto paralar hakkında bazı yorumlar yaptılar. Ohanian ve Nerula, kripto paralarla İnternet’in yaşadığı gelişim sürecindeki bazı noktalar arasında benzerlikler kurdular.

Kripto Para ve İnternet

Reddit’in kurucu ortağı olan Alexis Ohanian kripto paralar hakkında önceden çeşitli yorumlar yapmıştı. Hatta kendisi ağustos ayında Bitcoin hakkında yaptığı olumlu yorumlarla tanınıyor.

Ohanian yakın zamanda Neha Nerula’nın da katıldığı WIRED25 Zirvesi’nde konuştu ve kripto paralar hakkında bazı yorumlarda bulundu. Ohanian’a göre kripto paraların şu anki durumları, İnternet’in 1990’lı yıllardaki durumunu hatırlatıyor. Ohanian şu an kripto para sektörünün oldukça üretken bir pozisyonda olduğunu ve bu durumdan faydalanılması gerektiğini düşünüyor.

Ohanian ayrıca kripto paraların kullanılabilirlik konusunda bir atılım yapmaları gerektiğini düşünüyor. Ünlü yatırımcıya göre Netscape tarayıcıları İnternet’in gelişimini nasıl etkilediyse kripto paraların da böyle bir süreçten geçmeleri gerekiyor.

Nerula’nın Yorumları

MIT Media Lab’in dijital para birimini yöneten Neha Nerula ise kripto para sektörünün günümüzdeki halini İnternet’in 1970’li yıllardaki durumuna benzetiyor:

“İnternet biraz gizli gizli gelişti diyebiliriz. İnternet ilk ortaya çıktığı zamanlarda insanlar pek aldırış etmemişlerdi.”

Nerula’ya göre İnternet’in gelişim sürecinde bazı kayda değer hatalar yapıldı ve buna benzer hataların kripto para sektöründe yapılmaması çok daha faydalı olur.

Reddit Kurucusundan Kripto Para Yorumu: ‘Atılım Yapmaları Lazım’ isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Reddit Kurucusundan Kripto Para Yorumu: ‘Atılım Yapmaları Lazım’ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bloomberg: Bitcoin kritik ana giderek yaklaşıyor CFTC’nin Açtığı Dava Sonuçlandı – Bitcoin Hedge Fonu ve CEO’suna 2.5 Milyon Dolarlık Ceza Piyasalar kızıla boyanmışken Ripple ve Stellar neden farklı hareket ediyor? Ripple’ın (XRP) bu fiyatlarını çok mu arayacağız? Ünlü Rus sporcu Bitcoin dolandırıcılığı suçlamasıyla tutuklandı Analist: Bitcoin, 11,700’ü kırarsa hiçbir şey onu durduramaz

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır