Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitgo’ya Mike Novogratz ve Goldman Sachs’den Yatırım!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitgo’ya Mike Novogratz ve Goldman Sachs’den Yatırım!
Bitgo’ya Mike Novogratz ve Goldman Sachs’den Yatırım!Kurumsal seviyedeki yatırımcıya güvenli depolama ve koruma hizmetleri sunan kripto para girişimi Bitgo, ünlü banka Goldman Sachs (NYSE:GS) ve milyarder yatırımcı Mike Novogratz’dan yatırım aldı.

İkinci Tur fonlamada toplamda 58,5 milyon dolarlık yatırım almayı başaran platforma bu turda yatırım yapan şirketler arasında Valor Equity Partners, Craft Ventures, Redpoint Ventures, DRW, Mike Novogratz’ın Galaxy Digital Ventures LLC şirketi Goldman Sachs’ Principal Strategic Investments Group yer alıyor.

Bloomberg’in yaptığı haberlere göre, Novogratz’ın Galaxy Digital Ventures şirketi ve Goldman Sachs, portföyünde yaklaşık 1 trilyon dolarlık ürün barındırmayı amaçlayan Bitgo’ya toplamda 15 milyon dolarlık yatırım yaptı. 

Bitgo CEO’su Mike Belshe, konuyla ilgili yaptığı açıklamasında, şunları söyledi:

”Goldman Sachs gibi dev bir bankadan ve Galaxy Digital Ventures’den gelen bu stratejik yatırımlar, hem bizim ne denli iyi bir iş yaptığımızı hem de elimizdeki fırsatları bize gösteriyor. Şu anda kurumsal yatırımcılara hizmet etmek için en uygun pozisyonda konumlanan şirket biziz ve kurumsal yatırımcılara hizmet verebilmek için de kendimizi geliştirmeye devam etmeli ve daha da çok çalışmalıyız. Bu yüzden kendimize 1 trilyon dolar portföy hedefi koyduk. Piyasanın şu anda o seviyede olmadığını biliyoruz ancak bizim işimiz, sektör o noktaya geldiğinde hazır olmak. Biz de bunu yapmak istiyoruz.”

Son dönemde ciddi bir ivme yakalayan ve kurumsal yatırımcıyı hedefleyen önemli şirketlerden birisi olan Bitgo, bu yatırımla gerçekten adından söz ettirecek gibi duruyor.

Bitgo’ya Mike Novogratz ve Goldman Sachs’den Yatırım! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitgo’ya Mike Novogratz ve Goldman Sachs’den Yatırım! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Forbes’in Ünlü Analisti: Bitcoin’in Volatilitesi 50 Bin Doların Habercisi! BitOasis Kripto Para Borsası Monero ve ZCash’i Platformdan Çıkarttı! Litecoin’in kurucusu: Yaklaşan yarılanma şok etkisi yaratacak Kripto kışı ne kadar sürecek? Bitcoin fiyatı kış, ilbahar ve yaz mevsiminde hangi seviyede olacak? Tone Vays açıklıyor… Şeker Hastaları İçin Blockchain Platformu Geliştirildi ABD Kongre’sindeki Bitcoin buluşması sona erdi! Peki ne konuşuldu?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır