Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Reddit Kullanıcısı Soruyor: Binance Neden Bitcoin Cash Menkul Değer Sembolünü BCC’den BCH’ye Çevirmiyor?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Reddit Kullanıcısı Soruyor: Binance Neden Bitcoin Cash Menkul Değer Sembolünü BCC’den BCH’ye Çevirmiyor?
Reddit Kullanıcısı Soruyor: Binance Neden Bitcoin Cash Menkul Değer Sembolünü BCC’den BCH’ye Çevirmiyor?CoinMarketCap verilerine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, lider kripto para birimi Bitcoin hard forku sonucu ortaya çıkan Bitcoin Cash‘in menkul değer sembolünü neden BCC‘den BCH‘ye çevirmediği ile ilgili bir gönderi karşısında bir hayli eleştiriye maruz kaldı.

Değişim Planı Yok
24 Ekim tarihinde, ünlü internet platformu Reddit’in kullanıcılarından birisi, siteye Binance’in Bitcoin Cash sembolü hakkındaki davranışını konu alan bir gönderi açtı. Kullanıcı söz konusu gönderide şunları dile getirdi:

”Bitcoin Cash’in menkul değer sembolünü BCC’den BCH’ye çevirmediğin için sana yazıkları olsun Binance. Neredeyse bir yıl oldu ve hala hiçbir şey olmuyor. BCH toplam piyasa hacmine göre dördüncü kripto para birimi. Bunu BCC olarak bırakmanızın sebebi ne?”

Gönderiye anında cevap veren Binance CEO’su Changpeng Zhao, şunları ifade etti:

”Öneri için teşekkürler, bu geçmişte de bir kaç kere dile getirilmişti ki bunların arasında Roger Ver ile yapılan direkt bir konuşmada yapılanı da yer almakta, (daha önce onun bunun dile getirmemiş olduğunu düşünemezsin değil mi?). BCC ve BCH’nin ikisi de kendi resmi internet sitelerinde kabul edilen semboller. Onlar daha sonra sembolü değiştirdi. Biz ise yakın dönemde sembolü değiştirmeyi düşünmüyoruz. Bunun sebebi ise büyük ve ağır performans optimizasyonu isteyen dağıtık mimarinin kendisi. Bir sembol değiştirmek bir çok şeyi ve sistemimizdeki bir çok veriyi değiştirmeyi gerektiriyor. Bunu yapmamız için en azından bir kaç saat trading işlemlerini durdurmamız gerekmekte. Trading işlemlerini durdurmanın buna değmeyeceğini düşündük. Anlayışınızı için teşekkürler.”

Reddit Kullanıcısı Soruyor: Binance Neden Bitcoin Cash Menkul Değer Sembolünü BCC’den BCH’ye Çevirmiyor? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Reddit Kullanıcısı Soruyor: Binance Neden Bitcoin Cash Menkul Değer Sembolünü BCC’den BCH’ye Çevirmiyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü CEO: Bitcoin Yakında 50.000 Doları Bulabilir! ‘Cuma al, pazartesi sat’ ne kadar doğru? GBTC Premium, Bitcoin fiyatı için önemli bir gösterge mi? Ethereum Ağındaki Aktiviteler Rekor Seviyeye Ulaştı Ethereum kurucu ortağı gündemi “2018’in kripto çöküşü” olarak nitelendirdi Keskin bir düşüş mü geliyor? Ripple balinaları milyonlarca XRP taşıdı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır