Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Reddit Kullanıcısı Soruyor: Binance Neden Bitcoin Cash Menkul Değer Sembolünü BCC’den BCH’ye Çevirmiyor?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Reddit Kullanıcısı Soruyor: Binance Neden Bitcoin Cash Menkul Değer Sembolünü BCC’den BCH’ye Çevirmiyor?
Reddit Kullanıcısı Soruyor: Binance Neden Bitcoin Cash Menkul Değer Sembolünü BCC’den BCH’ye Çevirmiyor?CoinMarketCap verilerine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, lider kripto para birimi Bitcoin hard forku sonucu ortaya çıkan Bitcoin Cash‘in menkul değer sembolünü neden BCC‘den BCH‘ye çevirmediği ile ilgili bir gönderi karşısında bir hayli eleştiriye maruz kaldı.

Değişim Planı Yok
24 Ekim tarihinde, ünlü internet platformu Reddit’in kullanıcılarından birisi, siteye Binance’in Bitcoin Cash sembolü hakkındaki davranışını konu alan bir gönderi açtı. Kullanıcı söz konusu gönderide şunları dile getirdi:

”Bitcoin Cash’in menkul değer sembolünü BCC’den BCH’ye çevirmediğin için sana yazıkları olsun Binance. Neredeyse bir yıl oldu ve hala hiçbir şey olmuyor. BCH toplam piyasa hacmine göre dördüncü kripto para birimi. Bunu BCC olarak bırakmanızın sebebi ne?”

Gönderiye anında cevap veren Binance CEO’su Changpeng Zhao, şunları ifade etti:

”Öneri için teşekkürler, bu geçmişte de bir kaç kere dile getirilmişti ki bunların arasında Roger Ver ile yapılan direkt bir konuşmada yapılanı da yer almakta, (daha önce onun bunun dile getirmemiş olduğunu düşünemezsin değil mi?). BCC ve BCH’nin ikisi de kendi resmi internet sitelerinde kabul edilen semboller. Onlar daha sonra sembolü değiştirdi. Biz ise yakın dönemde sembolü değiştirmeyi düşünmüyoruz. Bunun sebebi ise büyük ve ağır performans optimizasyonu isteyen dağıtık mimarinin kendisi. Bir sembol değiştirmek bir çok şeyi ve sistemimizdeki bir çok veriyi değiştirmeyi gerektiriyor. Bunu yapmamız için en azından bir kaç saat trading işlemlerini durdurmamız gerekmekte. Trading işlemlerini durdurmanın buna değmeyeceğini düşündük. Anlayışınızı için teşekkürler.”

Reddit Kullanıcısı Soruyor: Binance Neden Bitcoin Cash Menkul Değer Sembolünü BCC’den BCH’ye Çevirmiyor? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Reddit Kullanıcısı Soruyor: Binance Neden Bitcoin Cash Menkul Değer Sembolünü BCC’den BCH’ye Çevirmiyor? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin rallisi tamam mı devam mı?: Tom Lee ve Arthur Hayes BTC’yi yorumladı Bitcoin (BTC) Tarihinde Böyle bir ”Hafta” Yok, Neden mi? Bitfinex’in Yeni Bankacılık Ortağı Hong Kong’daki Bank of Communications Oldu Denetim Raporu: QuadrigaCX’in Cüzdanları Nisan Ayından Beri Boşmuş Rusya’da Dünyanın En Büyük Blockchain Seçimi Yapıldı Ünlü Analist Ethereum’da Güçlü Sıçramaya İşaret Etti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır