Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Rapor: 2019’da Kazanan Bitcoin Olacak! Neden Mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Rapor: 2019’da Kazanan Bitcoin Olacak! Neden Mi?
Rapor: 2019’da Kazanan Bitcoin Olacak! Neden Mi?

2/2


2/2

Bitcoin ve altcoinler arasında savaş var. Bu, sektördeki en sert savaşlardan biri oldu. Bitcoin, altcoinlerden hızlı bir başlangıç ​​yaparken, altcoinlerin son birkaç yıldaki agresif büyümesi ile statükoyu bozma tehdidinde bulunduklarını gördü. Bununla birlikte, küresel bir yönetim danışmanlığı devi tarafından hazırlanan bir rapora göre, BTC 2019’da kontrolü ele alacak. Rapor, yatırımcıların risklerini yeni finansal ve düzenleyici çerçeveler ışığında azaltmak istediklerini ve böylece Bitcoin varlıklarını arttıracaklarını belirtiyor.

Gelecek için savaş
Nitekim, bu yıl altcoinlerin BTC’den çok daha fazla kaybettiği görüldü. XRP yüzde 88 kaybetti, Ether yüzde 90 kaybetti ve Bitcoin Cash yüzde 95 kaybetti. Bitcoin Diamond ve Bytecoin, sadece bir yılda şaşırtıcı bir şekilde yüzde 99’luk bir indirim yaptı. Öte yandan, Bitcoin, bir yıl önce 19.600 dolara ulaştığından beri yüzde 79 oranında değer kaybetti.


BTC’ye karşı altcoinler ortaya çıktığında, sadık kripto sadık bir şekilde bölünür. Bitcoin maksimalistleri, bunun Satoshi Nakamoto’nun icat ettiği şey olduğunu ve kurtuluş aracı olarak öngörüldüğünü söyleyecektir. BTC’ye olan bağlılığı ile altcoinler, ölçeklenebilirlik, mahremiyet ve hız gibi gelişmiş özelliklere işaret ediyor.

AT Kearney Raporu: Sonuç olarak, nihai kazanan Bitcoin olacak!
AT Kearney tarafından yayınlanan bir rapora göre, Bitcoin 2019 yılında altcoinler aşağı indikçe zemin kazanacak. Chicago merkezli yönetim danışmanlığı firmasındaki araştırmacılar, gelecek yıl sektörün olgunlaşacağını ve birleşeceğini göreceğimize inanıyor. Sonuç olarak, AT Kearney tarafından yayınlanan rapora göre, nihai kazanan Bitcoin olacak. 2019 yılında dünyayı şekillendirecek on şeye ilişkin öngörüsünde firma şunları belirtiyor:

Bu engellere rağmen, kripto para birimi piyasası ikinci on yılına çöküş sonrası konsolidasyon ve olgunlaşma durumunda başlayacak. 2019’un sonuna gelindiğinde Bitcoin, kripto para birimi yatırımcıları arasında artan riskten kaçınma nedeniyle altcoinler parlaklığını yitirdiğinden, kripto para piyasası değerinin neredeyse üçte ikisini geri alacak.


Kripto sektörüne iyimser bir bakış açısı
Raporda araştırmacılar, 2019’un kripto paralar için iyi bir yıl olacağı yönündeki iyimserliklerini dile getirdiler. Endüstrinin düzenlenmesi ilerlemenin anahtarı olacak ve bu çoktan başladı. İngiltere Parlamentosu Hazine Komitesi, cezai faaliyeti bastırmak ve kripto paraları dostane bir yaklaşımla düzenlemek için bir görev üstlendi. Bu İngiltere’yi kripto para merkezi yapmak için önemli bir hamle.

ABD’de, Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu’nun bir Bitcoin ETF’sini onaylamasına kesin gözüyle bakılıyor. Bu, BTC’nin altcoinler üzerinde hakimiyet sağlamasını kolaylaştıracak. Raporda ayrıca BTC’nin hayatta kalmasının, elden geçirmek istediği kurumlar olan bankalar tarafından kabul edilmesine de bağlı olduğu ironisi belirtiliyor.

Eski finansal sisteme karşı kripto paraların savaşı
İronik olarak, kripto para birimlerinin üçüncü on yılı görmesi için, ileriye dönük tek uygulanabilir yol BTC’nin bir zamanlar yenmek istediği uluslararası finansal sistem tarafından kabulü içeriyor.

BTC ve altcoinler arasında şiddetli bir savaş olabilir, ancak daha da büyük olanı tüm sektörü tehdit eder: Eski finansal sisteme karşı kripto paraların savaşı. BTC ve altcoinlerin, ikinci onuncu yıllarında hayatta kalma şansına sahip olmaları için, finans endüstrisine sızmaları ve kurulan sistemleri elden geçirmeleri gerekiyor. Bu olduğunda, gökyüzü onlar için sınır olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli, kripto para yatırımlarının yüksek risk içerdiği ve piyasanın 2018 yılında yüzde 80’in üzerinde değer kaybı yaşadığı gerçekleri bir sonraki adımlarınızda göz önünde bulundurulmalıdır.

The post Rapor: 2019’da Kazanan Bitcoin Olacak! Neden Mi? appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Rapor: 2019’da Kazanan Bitcoin Olacak! Neden Mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye’nin En Yeni Kripto Para Borsası: Panokripto Ripple’dan Stellar Kurucusuna 26 Milyon Dolarlık XRP! Tuur Demeester: Bitcoin, kısa bir süre 5000’e dokunabilir İki ünlü analistten kısa vadeli Bitcoin tahminleri İngiliz Hükümeti Royal Mint’in ‘Altın Destekli Token’ Projesini Reddetti Ripple CEO’sundan önümüzdeki 12 ayı ilgilendiren bomba açıklama!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır