Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Putin’in Danışmanı: ‘Huobi Rusya Ekonomisini Olumlu Yönde Etkileyecek’

Ana Sayfa » GÜNCEL » Putin’in Danışmanı: ‘Huobi Rusya Ekonomisini Olumlu Yönde Etkileyecek’
Putin’in Danışmanı: ‘Huobi Rusya Ekonomisini Olumlu Yönde Etkileyecek’Rusya Başkanı Vladimir Putin’in danışmanlarından biri, kripto para borsalarından Huobi’nin CEO’suyla görüştü ve ikili Huobi’nin ülkedeki geleceği hakkında konuştu.

‘Büyük Fırsat’

Kripto para borsalarından Huobi’nin CEO’su Leon Li ve Vladimir Putin’in danışmanlarından Sergey Glazyev bundan birkaç gün önce Pekin’de görüştüler. Düzenlenen görüşmede Blockchain teknolojisinden, kripto paralardan ve Huobi’nin Rusya’daki geleceğinden bahsedildi. Glazyev konu hakkında şöyle bir yorum yaptı:

“Kripto para sektörü büyümeye ve yayılmaya hala devam ediyor ve Dünya üzerindeki neredeyse her ülke kripto para sektörünü büyütmek için uğraşıyor. Eğer Huobi Group piyasada iyi bir örnek teşkil ederse Rusya’ya kripto para düzenlemeleri konusunda büyük yardım etmiş olur. Huobi’nin sektördeki tecrübesi Rusya’nın ekonomik gelişimine olumlu yansıyacaktır. Bence bu, kripto para sektörünü incelemek için gayet iyi bir fırsat.”

Glazyev’in Blockchain teknolojisini destekleyen isimlerden biri olduğu söyleniyor. Hatta bazı kaynaklara göre kendisi bu teknolojinin özellikle hükümet ilişkilerini olumlu yönde etkileyebileceğine inanıyor. Glazyev ayrıca bu teknolojilerinin finansal sahtekarlıkları ve yozlaşmaları önlemek için de kullanılabileceklerini düşünüyor.

Ne Kadar Etkili Olacak?

Huobi’nin Rusya’daki kripto para sektörünü epey olumlu yönde etkileyeceği düşünülüyor ancak durum bu kadar olumlu şekilde ilerlemeyebilir. Rusya’daki bazı yetkililer kripto para ve Blockchain gibi konulara hiç ılımlı yaklaşmıyorlar. Putin’e dijital ve teknolojik gelişim konularında danışmanlık yapan Dmitri Peskov, “kripto paraları yasallaştırmak için henüz çok erken olduğunu” düşünüyor.

Rusya’daki yetkililer ayrıca yasa dışı faaliyetleri takip etmek ve olası mali suçları önlemek için kripto para işlemlerini takip etmeyi düşünüyorlar ki bu da Glazyev’in görüşleriyle doğrudan çelişiyor.

Putin’in Danışmanı: ‘Huobi Rusya Ekonomisini Olumlu Yönde Etkileyecek’ isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Putin’in Danışmanı: ‘Huobi Rusya Ekonomisini Olumlu Yönde Etkileyecek’ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Venezuela Bankaları Hesap Bakiyesi Olarak Petro Göstermeye Başladı! Bitcoin Fiyatı Yükseliyor! Kripto Para Fonları 1 Milyar+ Dolar Değerlemeye Ulaştı! Kripto Para Borsaları Hackerlar Yüzünden 1.3 Milyar Dolar Kaybettiler Bitcoin fiyatı neden dakikalar içinde % 6 artışla 7.200 dolara yükseldi? Bloomberg: Bitcoin teknik göstergeleri daha fazla düşüşe işaret ediyor Stabil Kripto Paraların Öteki Yüzü: BitUSD, 0,7 Dolardan İşlem Görüyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır