Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Pundi X İlk Blockchain Tabanlı Telefon Görüşmesi ile Tarihe Geçecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Pundi X İlk Blockchain Tabanlı Telefon Görüşmesi ile Tarihe Geçecek
Pundi X İlk Blockchain Tabanlı Telefon Görüşmesi ile Tarihe GeçecekDaha öncelerde blockchain teknolojisi ile bir çok ilk başarılmış olsa da, blockchain tabanlı telefon görüşmesi bu vakte kadar yapılmamış bir eksiklikti.

Dünyanın İlk Blockchain Tabanlı Telefon Görüşmesi
Özellikle PoS cihazları ve ödeme yöntemleri konusunda kendinden çokça söz ettiren ve Binance tarafından da geçtiğimiz aylarda ayın topluluk koini seçilen Pundi X, blockchain teknolojisi ve firmanın tescilli bir cihazı olan XPhone’u kullanarak deneme amaçlı telefon görüşmesi yaptı. Firmanın temel vizyonu mağazaların kripto para ödemesi almasını ve yapmasını sağlayan PoS cihazları üretmek ve bunları yaymak olsa da, görünüşe göre Pundi X bakış açısı biraz daha genişlemekte.

Halka açık test Bali içerisinde yapılan XBlockchain Summit‘in ikinci gününde gerçekleştirildi. Bunun yanı sıra şirketin resmi Medium sitesi kanalından ve Twitter hesabından da konu hakkında bir yazı paylaşıldı.

Medium üzerinden yayınlanan gönderide konu hakkında şunlar ifade edilmekte:

”Pundi X içerisinde, Blockchain teknolojisini daha iyi duruma getirmeye ve bunu insanların günlük hayatlarına entegre edip daha iyi bir duruma sokmaya inanıyoruz. Bu amaç doğrultusunda blockchain için yeni uygulamalar bulma ve üretme amacından hiç vazgeçmedik. Bizim dünyanın ilk blockchain tabanlı PoS cihazlarını üretmemizi sağlayan ruh da budur. Bugün ise aynı ruh blockchain teknolojisini finansal işlemler ve transferler dünyasının çok daha ötesindeki telefon, veri aktarımı ve depolama dünyası ile buluşturmamızı sağladı. ”

Firma XPhone ve telefon görüşmesi özelliği olan Function X hakkında daha detaylı bilgiyi 15 Ekim tarihinde paylaşacak. XPhone ise resmi olarak 2019 yılının ikinci çeyreğinde piyasaya çıkacak.

Pundi X İlk Blockchain Tabanlı Telefon Görüşmesi ile Tarihe Geçecek isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Pundi X İlk Blockchain Tabanlı Telefon Görüşmesi ile Tarihe Geçecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

FxPro analisti, Bitcoin (BTC) için kritik seviyeyi açıkladı Büyük Bir Hamle mi, Yoksa Balon mu: Uzmanların Facebook’un Çıkaracağı Kripto Paralar ile İlgili Yorumları Analist: Bitcoin 12.100 Doları Kırarsa 13.500 Dolara Doğru Gider! Binance Chain Mainnet’in Son Versiyonu Galileo’yu Duyurdu Filipinler Tabanlı UnionBank’tan, Kripto Para ATM’si Hamlesi Geldi! Ripple Genişlemeye Devam Ediyor! Brezilya’da Yeni Ofis Açıldı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır