Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Piyasa Hacmi 14 Milyar Dolar Artışla 114 Milyar Dolar Oldu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Piyasa Hacmi 14 Milyar Dolar Artışla 114 Milyar Dolar Oldu!
Piyasa Hacmi 14 Milyar Dolar Artışla 114 Milyar Dolar Oldu!

© Reuters.  © Reuters.

Kripto para piyasalarında yaşanan Bitcoin fiyatı artışından hemen sonra piyasa hacminde son günlerin en büyük artışlarından birisi görüldü ve piyasa hacmi 14 milyar dolar oranında değer kazandı. Bitcoin fiyatına bağlı olarak piyasada sürekli olarak değişimlerin yaşanıyor olması ve kripto para sahipleri tarafından yapılan alım taleplerinin azalması sonrasında piyasa hacmi 100 milyar dolar sınırına kadar gerileyerek, tarihinin son aylarda en büyük düşüşlerinden birisini yaşamış ve yaşanan bu düşüşlerin sonucunda ise 101 milyar dolar seviyesinden son anda dönerek, 99 milyar dolar seviyesine düşmekten kurtulmuştu. Bitcoin fiyatındaki bugün 350 dolarlık artış sonrası piyasa hacminde ise 350 milyar dolarlık artış yaşandı.

114 milyar doların üzerine kadar çıkan toplam kripto para piyasası hacminin ne kadar süre bu seviyede kalabilecek olduğu ve ne kadar süre etkisini ve gücünü koruyabilecek olduğu merak konusu. Yatırımcılar açısından henüz Bitcoin fiyatının bir yerde dengelenmeye başlamamasından dolayı piyasa hacminin artışına kanarak hareket etmemek ve iyi takip etmek gerek.

  • Piyasa hacmindeki artışların ne kadar süre devam edeceği değil, hangi seviyenin üzerinde olduğu önemli.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Piyasa Hacmi 14 Milyar Dolar Artışla 114 Milyar Dolar Oldu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Fiyatı Düşecek Mi? JP Morgan yöneticisinden beklenmeyen çıkış: Bitcoin dijital altın olma yolunda Galaxy Digital ve Block.One Seri A Yatırımını Aldı: 30 Milyon Dolar Bu Değerlendirmeye Göre BTC 9600’e Çıkacak Ethereum Ağındaki DApp’lar Verimli Kullanılmıyor ! Europol görevlisinin itirafından hareketle Monero’nun gizlilik özellikleri

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır