Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Blockchain Oylama Başlangıcı

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Blockchain Oylama Başlangıcı
Blockchain Oylama Başlangıcı

Overstock.com’un yan kuruluşu olan Walnut Ventures mobil oylama platformu Voatz için fon turuna liderlik etti.

Voatz, blockchain de  Kent Yeniliği Fonu ve Oakhouse Partners’ın yanı sıra Walt Winshall, Tom Williams, Joe Caruso members ve Walnut Ventures Angels grubunun üyeleri de dahil olmak üzere Angels yatırımcıları turunda 2.2 milyon dolar oldu.

Voatz bir basın açıklamasında kendi iş geliştirme ekibini büyütmek ABD genelindeki hizmetlerini genişletmek ve yeni ürünlerin geliştirilmesine yönelik çalışmaları olduğunu belirtti.

Walnut Ventures’ın başkanı Jonathan Johnson, blockchain zincirinin değişmez kayıt tutma yönteminin sonuçların doğruluğuna daha fazla güvenmesi gerektiğini ve bunun kullanılabilirliğinin vatandaşları engelsiz seçimlere katılmasını sağlayacak.

Voatz, güvenli kayıt tutma ve kimlik doğrulamasını sağlamak için blok zincir teknolojisini kullanan mobil oy verme platformudur. Platform üniversiteler, devlet siyasi grupları ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar tarafından iç oy için kullanılacak. İlk olarak bu platform devlet tarafından uygulanmaya başlandı.

Oakhouse Partners’deki yatırımcı Andrew Maguire’e göre Voatz biyometrik ve blokaj teknolojisini birleştirerek seçmenlerin güvenini ve katılımını arttıracak.

“Yatırımcılarımızdan aldığımız destekten ötürü ekibimizi geliştirmeye ve en üst düzeyde oy verme ve vatandaş katılım platformumuzun konumlandırılmasının hızlanmış olmasına sevindik ve minnettarız.”

Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Blockchain Oylama Başlangıcı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Forbes analistinden Bitcoin yorumu: Bu çöküşün sonu kötü görünüyor Popüler analist: “Bitcoin 14.000 dolara çıkabilir ancak bu kanala dikkat!” Bitcoin Karşıtı Eski Starbucks CEO’su, ABD Başkanlık Seçiminde Aday Olabilir! Kleiman Ailesinin Davası Sürüyor Almanya’nın Federal Regülatörü, Halkı İzinsiz bir Kripto Para Projesine Karşı Uyardı Bitcoin’in Babası Satoshi Nakamoto ve Cumhurbaşkanı Erdoğan Aynı Listede!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır