Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Piyasa Düşerken, Bitcoin SV (BSV) Yeniden Ralliye Başladı – Artış Yüzde 15’e Dayandı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Piyasa Düşerken, Bitcoin SV (BSV) Yeniden Ralliye Başladı – Artış Yüzde 15’e Dayandı!
Piyasa Düşerken, Bitcoin SV (BSV) Yeniden Ralliye Başladı – Artış Yüzde 15’e Dayandı!

2/2


2/2


Kripto para piyasası son bir kaç gündür yeniden ayıların baskısını iyice ensesinde hissetmeye başladı ve lider kripto para birimi Bitcoin 4.000 doların altına geriledi. Kasım ayında yaşanan sert düşüşün tetikleyicilerinden birisi olarak görülen Bitcoin Cash ve ağdan bölünen Bitcoin SV için ise durum bir hayli ilgi çekici ilerlemekte.


İlgili haber:
Bitcoin’in Düşüşü, Aslında Alım Fırsatı Mı? İşte Uzmanların Görüşleri

Bir çok kişi Bitcoin Cash hard fork’unun insanları korkutup düşüşe neden olduğunu düşünse de, bazı uzmanlara göre aslında düşüş kısıtlı Bitcoin miktarının, düşünüldüğü gibi kısıtlı olmamasının ve hard fork’lar ile yeni ağlar üretilebildiğinin görülmesinin sonucundan kaynaklanmakta. Kasım ayı başlarında 630 dolara kadar çıkan Bitcoin Cash, ağ bölünmesi sonrası hiç durmadan düşüş yaşadı ve ilk başta hash savaşlarını kaybeden Bitcoin SV, şu an günden güne rakibi Bitcoin Cash’e yaklaşmakta.

Basın saatine göre %13.94’lük düşüş yaşayan Bitcoin Cash 5. sırada yer alırken, toplam 2 milyar dolarlık piyasa hacmine sahip. Bunun yanı sıra Bitcoin SV ise %14.74’lük yükseliş ile 8. sırada yer alıyor ve Bitcoin Cash ile arasında çok az bir fark kaldığı söylenebilir. Basın saati itibariyle 100 doları geçmeyi başaran Bitcoin SV, birim fiyat açısından Bitcoin Cash’in sadece 15 dolar gerisinde.

Bitcoin ağı şu an için Bitcoin Cash madencileri için daha kazançlı ve bir çok madenci Bitcoin Cash yerine Bitcoin madenciliği yapmayı tercih ediyor. Aynı durum Bitcoin SV için de geçerli olmasına rağmen, Cryptovest kaynağının aktardığı bir habere göre ağın madencileri ağa sadık kalmayı ve daha az kazanmaya rağmen ağda kazım yapmayı sürdürmekte.

Piyasa Düşerken, Bitcoin SV (BSV) Yeniden Ralliye Başladı – Artış Yüzde 15’e Dayandı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Piyasa Düşerken, Bitcoin SV (BSV) Yeniden Ralliye Başladı – Artış Yüzde 15’e Dayandı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Coinbase Yetkilileri Kripto Para Sektörünün Potansiyeline İnanıyorlar Benfica Taraftarları Artık Bitcoin ile Maç Bileti Alabiliyorlar Thomas Lee Bitcoin’in gerçeğe uygun değerini açıkladı: 14.800 dolar Bitcoin işlemleri dev porno şebekesini ele verdi Gürcistan Yüzde 15 İle Kripto Para Madenciliğinde 2. Sırada Belarus Borsası, Tokenize Edilmiş Hükümet Bonosu Sunacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır