Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Pantera Capital CIO’su: Sıradaki Bitcoin Boğası Kripto Piyasasını 10x Arttıracak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Pantera Capital CIO’su: Sıradaki Bitcoin Boğası Kripto Piyasasını 10x Arttıracak
Pantera Capital CIO’su: Sıradaki Bitcoin Boğası Kripto Piyasasını 10x ArttıracakKripto para endüstrisinin en büyük yatırım firmalarından olan Pantera Capital‘in baş yatırım sorumlusu, sıradaki Bitcoin boğasının bütün kripto para piyasasını şimdiki değerinden %1.000 daha yukarılara taşımasını bekliyor.

Pantera Capital’den Joey Krug, söz konusu tahminini bir Bloomberg röportajı esnasında verdi ve sıradaki yükselmenin bütün kripto para piyasasının toplam hacmini 2 trilyon doların üzerine çıkartabileceğini ifade etti.

”Eğer sıradaki boğa koşusuna bakarsanız, bence kripto dünyası genel olarak şimdiki halinden 10x yükseliş yaşayabilir.”

Geçtiğimiz tarihlerde  dünyanın en büyük yatırım firmalarından Fidelity Investments veya New York Menkul Kıymetler Borsasının sahibi Intercontinental Exchange (ICE) kurumunun Bakkt projesi ile kripto para dünyasına girişi, kesinlikle kurumsal yatırımcıların geri kalanında da bir uyaran oluşturdu. Krug piyasanın artık olgunlaştığını ve şu sıralar sadece boğa koşusunu tetikleyecek bir şeyin beklendiğini söyledi.

Bunun olması için Krug’a göre kripto para ağlarının ölçeklenebilirlik sorununu çözmesi gerekiyor çünkü mevcut kripto para blockchain gelişimi, aynı internetin çevirmeli şekilde bağlantı kurduğu zamanlardaki ile aynı. Potansiyel olsa da, bunu kullanma şansı yok.

”Eğer internete bakacak olursanız, bunu söylemesi kolay, ‘Sadece bir uygulama üretiyorsunuz, biraz kullanıcı çekiyorsunuz ve daha sonra ölçeklenme sorununu çözüyorsunuz.’ Ancak bunların hepsi birer piyasa ve bu yüzden eğer ölçeklenebilirlik olmazsa, piyasa yapıcınız olmaz ve bu yüzden likiditeniz olmaz.”

Kripto para piyasasının şu sıralar en büyük baş belaları ve problemleri arasında kurumsal yatırımcılar ve ölçeklenebilirlik var. Görünüşe göre ikinci sorun çözüldüğünde, birinci olan da otomatik olarak çözülecek.

Pantera Capital CIO’su: Sıradaki Bitcoin Boğası Kripto Piyasasını 10x Arttıracak isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Pantera Capital CIO’su: Sıradaki Bitcoin Boğası Kripto Piyasasını 10x Arttıracak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

CME Bitcoin vadelileri 28 Aralık’ta teslim edilecek… BTC için olası etkileri ne olabilir? Yok Artık: İşte Mayıs Ayında En İyi Performans Gösteren Kripto Paralar R3 Üyesi Nordea Bank CEO’su: Ripple’ın Teknolojisi ”Bizim İçin Devasa Öneme Sahip” G20 Bildirisinden Kripto Para Detayları Güncel kripto para haberleri: TRON piyasayı solladı, Binance’den yeni satış ve Bitcoin fiyat tahminleri Üniversite Öğrencileri Yurt Elektriğiyle Madencilik Yapıyorlar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır