Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tron Topluluğu Şu Sıralar Heyecanlı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tron Topluluğu Şu Sıralar Heyecanlı
Tron Topluluğu Şu Sıralar Heyecanlı


Tron topluluğu şu sıralar yeni gelişmelerden dolayı çok heyecanlı. Pazar düşüş eğiliminde iken, Tron [TRX], yeni güncellemeleri ve gelişmeleri duyurmaya devam ediyor. Justin Sun liderliğindeki şirket, kripto para alanındaki önemli kişiler tarafından ön plana çıkarılıyor. Bu da TRX topluluğunda heyecan yaratıyor.

Tron Topluluğu HeyecanlıKısa bir süre önce, Tron projesinin Teknik Müdürü Marcus Zhao’nun röportajını gösteren bir videoda, Tron‘un, Ethereum [ETH], Bitcoin [BTC] ve EOS‘dan üstünlüğünü içeren çeşitli iddialar ortaya konuluyor.

Zhao şunları söyledi:

“Bildiğim kadarıyla, Tron, lansman sonrası sorunları olmayan tek zincir. Neden Tron’da birçok zayıflık olduğunun söylendiğini bilmiyorum. Karşılaştırıldığında, Ethererum [ETH], Bitcoin [BTC] ve EOS, ilk kez piyasaya sürüldüklerinde blok oluşturma sorunları yaşadılar.”

Daha önce bahsi geçen dedikodular, Ethereum’a karşı Tron hakkında dApps, zayıflıklar ve diğer konuların konuşulduğu bir röportaj sırasında 11. en büyük kripto para birimine atfedilmiştir. Burada, Tron Teknik Müdürü Marcus Zhao, gelişmeleri Ethereum ile karşılaştırarak Tron hakkında konuştu.

Dijital Varlık Araştırması [DAR] adlı bir grubun araştırmasıyla, Tron Vakfı, daha önce Ethereum gibi projelerin kodlarını kopyalamakla suçlanmıştı:

“31 Aralık 2017’de, proje başlangıçta GNU Lesser General Public v3.0 (LGPL)’yi ihlal etmekle suçlandı. Çünkü proje, Java-Tron’un ilk Ethereum kütüphanelerinden biri olan EthereumJ’den türetildiğinden bahsetmiyor.”

Güncel Tron FiyatıYazım sırasındaki kripto para birimi, 1.453 milyar dolarlık piyasa değeriyle 0.022 dolardan işlem görüyordu. Geçtiğimiz hafta oldukça yükseliş eğilimine giren TRX, son yedi gün içinde %3.41 oranında düşüş yaşayarak hala düşüş eğiliminde seyrediyor. Bugün ise %7.64’lük bir artışla 0.0237 dolar seviyelerinde işlem görüyor.


Geçtiğimiz günlerde Tron’a başka bir destek te Bitfinex’ten geldi. Bitfinex, TRX/EUR, TRX/JPY ve TRX/GBP paritelerinin önümüzdeki günlerde işlem göreceğini duyurdu. TRX/fiat paritelerinin eklenmesi, Tron topluluğu içinde fiat genişleme planı olarak görülüyor.

Diğer Tron (TRX) haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tron Topluluğu Şu Sıralar Heyecanlı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’deki sert düşüş için şimdi de ‘büyük balina’ şüphesi Bitcoin 7.900 Dolar Oldu! 19 şirket Ripple ile anlaştı: Şirketler XRP’yi sınır ötesi ödemeler için kullanıyor Sanayi Verileri Sonrası Dolar ve Euro Ethereum’un kara deliğinde 17 milyon dolarlık kayıp Grayscale ekonomik krizlerde Bitcoin’in performansını değerlendirdi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır