Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin, Ripple, TRON ve VeChain İçin Haber ve Uyarılar

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin, Ripple, TRON ve VeChain İçin Haber ve Uyarılar
Bitcoin, Ripple, TRON ve VeChain İçin Haber ve Uyarılar

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin, Ripple, TRON ve VeChain için haber ve uyarılar var. Elon Musk ve Bitcoin’den uzun zamandır beklenen ABD’deki kripto para banka kartlarının çıkmasına kadar, blokzincir dünyasındaki en son gelişmelerin bazılarına bir göz atalım.

Bitcoin, Ripple, TRON ve VeChain İçin Haber ve Uyarılar Dikkat ÇekiyorBitcoinBitcoin hakkında girişimci Elon Musk’tan yeni bir tweet daha hızla yayıldı.

Musk, Tesla (NASDAQ:TSLA) sahipleri için çevrimiçi güvenlik hakkındaki bir soruyu yanıtladı. Burada, insanların para ve kripto paralarını ele geçirmeye çalışan kötü niyetli Twitter dolandırıcıları için dil karşılaştırmasının başlatıldığını bildirdi.

EthereumEthereum’un açık kaynak teknolojisi, Visa (NYSE:V) ve IBM (NYSE:IBM) arasındaki yeni bir ortaklıkta ön plana çıkıyor.

Visa, B2B Connect adlı yeni blokzincir destekli finans platformu için Ethereum üzerine kurulu IBM blokzincir platformunu kullanacağını açıkladı.

RippleKuveyt Ulusal Bankası‘nın, Ripple’ın sınır ötesi ödeme çözümü olan xCurrent’ı kullanarak ilk işlemini test etmeye hazırlandığı bildiriliyor.

Crypto Briefing’e göre, Ortadoğu’nun en büyük bankalarından biri olan banka, önümüzdeki haftalarda bir deneme yapacak.

Bitcoin, Ethereum, XRP, LitecoinWirex, kripto banka kartlarını ABD’ye getiriyor.

Şirket, kullanıcılara Visa ve MasterCard kullanarak kripto paralarını harcama imkanı veriyor. Kullanıcılar, Wirex cüzdanlarına Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin satın alabilir, satabilir, takas edebilir ve para yatırabilir. Daha sonra kripto paralarını USD’ye çevirebilir, ön ödemeli kartlarına yükleyebilir ve Visa ve Mastercard’ın kabul edildiği her yerde harcayabilirler.

TronTron, teknik başarılardan topluluk faaliyetlerine kadar platformdaki en son gelişmeleri kapsayan yeni bir güncellemeyi yayınladı.

VeChainVeChain, VeChain’in donanım, blokzincir, yazılımı ve uygulama teknolojileri ile ilgili yeni web serisinde dördüncü bölümü başlattı.

Bu seri, donanım aygıtları kadar geliştiriciler için platformun yerleşik özellikleri ile ilgilidir.

Diğer haberler için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin, Ripple, TRON ve VeChain İçin Haber ve Uyarılar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

SPK ve BDDK’dan JP Morgan ve Bankalara Dolar İncelemesi Rusya’daki Avukatlar Kripto Para Sorunlarını Çözmek İçin Bir Araya Geldiler Büyük geri çekilme sonrası Bitcoin 7300 dolar hattında dengelenmeyi başardı Kötü niyetli bir geliştirici nedeniyle sayısız Bitcoin cüzdanı tehlike altında 3.100 dolar Bitcoin’in gerçek dip seviyesi miydi? Analist görüşleri ne yönde? New Hampshire İçerisindeki Kamu Kurumları, Kripto Para Birimlerini Ödeme Olarak Kabul Edebilir!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır