Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Overstock Yeni Kripto Para Cüzdanını Duyurdu: Karşınızda Yüz Tanıma Özellikli Bitsy

Ana Sayfa » GÜNCEL » Overstock Yeni Kripto Para Cüzdanını Duyurdu: Karşınızda Yüz Tanıma Özellikli Bitsy
Overstock Yeni Kripto Para Cüzdanını Duyurdu: Karşınızda Yüz Tanıma Özellikli Bitsy

© Reuters.  © Reuters.

15 Eylül Cumartesi günü, Overstock’un alt firması olan Medici Ventures, portföy şirketi Bitsy.com‘un, yüksek teknoloji dijital cüzdan hizmetini duyurdu. Belirtilene göre cüzdan itibari para birimleri ve kripto para birimleri arasında güvenli, basit ve uyumlu bir köprü görevi görecek.

Bitsy Wallet ve Yeni Özellikleri
Cüzdanın ilk beta versiyonu şimdilik Bitcoin işlemlerini desteklese de, çok yakında daha fazla kripto para desteği geleceği vurgulanmakta. Diğer cüzdan sağlayıcılarının aksine, Bitsy cüzdanı kullanıcıları, private key’e direkt olarak sahip olmaları sayesinde gerçek anlamda fiziksel Bitcoin erişimine ulaşan tek kullanıcı olacak. Yani diğer cüzdanlara kıyasla, bu cüzdanda en büyük güvenlik önlemi yine kullanıcının kendisi. Bunun yanı sıra cüzdanın içerisinde parmak izi tarama ve yüz tanıma gibi biometrik güvenlik önlemleri de mevcut. Cüzdanın kaybolması ve yok olması durumunda, Bitsy’nin anahtar geri dönüştürme sistemi fonların geri getirilmesi için eşsiz bir yöntem sunuyor. Söz konusu yöntemin patenti alındı ancak hala resmi olarak açıklanmadı.

Medici Ventures firması tamamı Overstock.com (NASDAQ:OSTK) şirketine bağlı bir alt kuruluş. Medici 2014 yılında blockchain teknolojisi temelli girişimlere destek olmak için kuruldu ve hala yoluna devam etmekte. Overstock.com ise 2014 yılından itibaren Bitcoin’i ödeme yöntemi olarak kabul etmekte. Overstock bunun yanı sıra BTC ödemesini ilk kabul eden kurumsal firmalar arasında da yer almakta.

Overstock Yeni Kripto Para Cüzdanını Duyurdu: Karşınızda Yüz Tanıma Özellikli Bitsy isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Overstock Yeni Kripto Para Cüzdanını Duyurdu: Karşınızda Yüz Tanıma Özellikli Bitsy - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple’ın CEO’sundan JP Morgan’ın Kripto Para Birimi Hakkında Önemli Açıklamalar Japonya’nın Finansal Regülatörü, Kripto Para ETF’lerine Onay Verebilir! Güney Kore Yetkilileri ICO Yasağı Hakkında Kesin Kararı Verdi! Hindistan Merkez Bankası ‘Dijital Rupi’ Planını Erteledi Bu Kripto Para Birimi Bir Haftada Yüzde 380 Artış Yaşadı! BitMEX: Küresel Bir Ekonomik Krizle Karşı Karşıya Kalabiliriz

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır