Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Diar Araştırması: Bütün ICO’ların Yüzde 70’i Artık ”Sular Altında”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Diar Araştırması: Bütün ICO’ların Yüzde 70’i Artık ”Sular Altında”
Diar Araştırması: Bütün ICO’ların Yüzde 70’i Artık ”Sular Altında”ICO projeleri 2017 yılında inanılmaz bir çıkış yaptıktan sonra, özellikle 2018 yılının ikinci yarısında neredeyse piyasadaki bütün etkisini kaybetti. Bir çok hükümet tarafından dikkatle yaklaşılan ve katı kurallarla denetlenen ICO projeleri, artık yatırımcılar için tam bir tuzak olarak görülmekte.

Yeni Diar Araştırması
Son dönemlerde kripto paralarla ilgili açıklamaları ve araştırmaları ile öne çıkan Diar, haftalık olarak çıkardığı araştırmasının yenisini yayınladı. Diar’ın bu sefer ICO sektörünü mercek altına aldı ve ilginç bulgulara ulaştı.

”Diar’ın elde ettiği verilere göre, bütün tokenlerin %70’i şu an ICO projesi sırasındaki değerlerinin çok altında.”

Bir çok yatırımcı şimdiki piyasa koşullarının yakında tersine dönecek bir uyuşmazlık olduğunu düşünse de, Diar bulguları pek öyle değil.

Fadi Aboualfa‘nın belirttiğine göre, 10 ICO projesinden 7 tanesi son 20 ay içerisinde elde ettikleri değerin altında bir birim fiyata sahip. Geçtiğimiz günlerde Ethereum kripto para biriminin 170 doların altına inmesini sebeplerinden birisi de aslında ICO’lar olmuştu. Bir çok ERC-20 tabanlı token ellerindeki ETH’leri  satarak Bitcoin‘den sonra ikinci kripto para biriminin ciddi bir değer kaybı yaşamasına neden olmuştu.

Diar Araştırması: Bütün ICO’ların Yüzde 70’i Artık ”Sular Altında” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Diar Araştırması: Bütün ICO’ların Yüzde 70’i Artık ”Sular Altında” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Teknik analistten sevindiren yorum: Bitcoin 70,000 dolara yürüyor! Kripto araştırması: Ethereum tüm ekosistem iki kat daha büyük Kripto Para Borsaları Hackerlar Yüzünden 1.3 Milyar Dolar Kaybettiler Karikatür: Trump ve Mnuchin Bitcoin’in İpini Çekmek İçin Takım Oldu Kripto Dostu Yönetmelik İngiltere’ye Brexit Konusunda Yardımcı Olabilir Cardano’nun (ADA) Yıl Sonuna Kadar Yüzde 8.000 Artacağı Tahmin Ediliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır