Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ontology, 2 Milyon Kullanıcıya Sahip Blockchain Temelli Müzik Platformu ile Anlaştı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ontology, 2 Milyon Kullanıcıya Sahip Blockchain Temelli Müzik Platformu ile Anlaştı
Ontology, 2 Milyon Kullanıcıya Sahip Blockchain Temelli Müzik Platformu ile Anlaştı

© Reuters.  © Reuters.

Yaklaşık iki milyon kullanıcıya hizmet veren ve Blockhain teknolojisini kullanan önemli platformlardan birisi olarak gösterilen Muzika, yaptığı yazılı açıklama ile Ontogoly ile iş birliği yapıldığını açıkladı. Yapılan açıklamada, Muzika’nın ONT’nin teknik alt yapısını kullanarak gerçekten merkezi olmayan bir müzik platformu oluşturmak için çalışmalar yapacağı belirtildi.

Platformda yer alan katılımcılar; üretim, dinleme ya da diğer çeşitli görevleri yaparak MZK tokenlerini ödül olarak almaya hak kazanıyor. An itibariyle Muzika’da 17 binden fazla sanatçı ve 150’den fazla farklı ülkeden yer alan katılımcı bulunuyor.

ONT de son dönemde yaptığı anlaşmalar ve yaptığı çıkış ile dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle 45 milyar dolarlık bir değere sahip olduğu tahmin edilen dijital müzik piyasasında bu denli önemli bir isim ile iş birliği anlaşması imzalamasını da otoriteler, Ontology için büyük bir gelişme olarak görüyor.

Muzika CEO’su Inseo Chung, konuyla ilgili yaptığı açıklamada yapılan iş birliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, şu ifadeleri kullandı:

”Blockhain temelli bir sistemi platformumuza tam olarak oturtabilmek ve bunu sağlam bir alt yapı aracılığı ile yapabilmek için Ontology ile stratejik bir ortaklık anlaşması imzaladık ve bu durumdan ötürü çok mutluyuz. Artık birlikte çalışarak, platformu bir adım ileri götürmenin çabasını vereceğiz. Dijital müzik dünyasında, Ontology ile birlikte çalışarak, sektöre kaliteli bir miras bırakmak istiyoruz.”

Ontology, bu yazının kaleme alındığı dakikalarda 1.84 dolardan işlem görüyor.

Ontology, 2 Milyon Kullanıcıya Sahip Blockchain Temelli Müzik Platformu ile Anlaştı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ontology, 2 Milyon Kullanıcıya Sahip Blockchain Temelli Müzik Platformu ile Anlaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin için ‘Aralık seviyeleri tekrar test edilebilir’ uyarısı Bitcoin Cüzdanları Patlama Yaşıyor: Peki Bu Neyin Sinyali? Venezuela’da Bitcoin Rekoru Kırıldı! Bitcoin Borsası Cobinhood XRP ve XEM’i Listeliyor – Cobinhood İşlem Ücretler Ne Kadar? Bu Kritik Gelişmeye Rağmen Ripple (XRP) Dip’leri Görebilir! Dünyanın En Büyük Bitcoin Madencilik Merkezi Olması Planlanan Tesis Kapanıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır