Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 4.200 Dolara Yükseldi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 4.200 Dolara Yükseldi
Bitcoin 4.200 Dolara Yükseldi

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin fiyatı son haftaların en iyi fiyat artışını bugün gördü. Bitcoin Cash hard forkundan sonraki düşüşlerin sürmesi ve devam eden düşüşler kapsamında yatırımcıların fiyat düşüşlerinin 3.500 dolara dayanması ile birlikte yaşadıkları endişe dolu süreç bugün sona erdiğini hissettirmeye başladı. Bitcoin fiyatındaki değişimlerin yükselmesi ve tekrar eski günlerine geri dönecek olduğuna yönelik beklentiler yaratması yatırımcılar tarafından beklentilerin yükselmesine ve tekrar yatırım oranlarının artmasına yönelik adımlar atmalarına yardımcı oldu.

Bitcoin fiyatındaki değişim son 24 saat içerisinde %7 oranında değer kazanırken, geçtiğimiz 24 saat içerisinde ise değer kazancı %13.48 seviyesini görmüş ve bu seviyeyi görmesinin ardından yatırımcıların tekrar yükseliş beklentilerinin artması ile son bulmuştu.

Bitcoin yükseliyor, diğerleri takip ediyor
Bitcoin fiyatı yükselmeye devam ettikçe diğer kripto para birimlerinin fiyatı da sürekli olarak yükselmeye başlıyor. Yatırımcıların fiyat beklentilerinin yıl sonunda çok daha fazla olması ve 20.000 dolar rekorunun kırılacak olduğuna inananların sayısının yükselmesi ile birlikte yatırımcılar tekrar eski günlerine geri dönüş yapabilecek olduklarına inanıyor ve bu inançlarını henüz şimdilik kaybetmemiş görünüyorlar.

Bu içerik bitcoinsistemi.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 4.200 Dolara Yükseldi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Japon Finans Devinden İddialı Ripple (XRP) Açıklaması Bitcoin Fiyatı Konusunda Uzmanlar Yatırımcılara Sakin Olmalarını Tavsiye Ediyor Çin Merkez Bankasından Kripto Para Birimi Kullanma Risklerine Karşı Yeni Bir Uyarı Yapıldı ABD Adalet Bakanlığı piyasa manipülasyonlarını araştıracak 50.000 Dolardan 2.800 Dolara… Uzmanların Bitcoin Tahmini %95 Oranında Neden Küçüldü? Facebook Kendi Dijital Parasıyla 19 Milyar Dolar Gelir Elde Edebilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır