Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Öncü Finans Platformu Investing.com ‘En İyi Kripto Para Haber Portalı’ Seçildi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Öncü Finans Platformu Investing.com ‘En İyi Kripto Para Haber Portalı’ Seçildi
Öncü Finans Platformu Investing.com ‘En İyi Kripto Para Haber Portalı’ Seçildi

© Reuters.  Öncü Finans Platformu Investing.com ‘En İyi Kripto Para Haber Portalı’ Seçildi© Reuters. Öncü Finans Platformu Investing.com ‘En İyi Kripto Para Haber Portalı’ Seçildi

Cryptocurrency World Expo, her saniye güncellenen endeks fiyatları, rakipsiz haberleri ve dijital paralar ile ilgili bilgilendirmeleri için Investing.com’u seçti

New York, NY, 09 Mayıs 2018 – Kripto paralara özel oluşturulmuş bölümü ile en gelişmiş gerçek zamanlı dijital para içeriğine sahip olan öncü finans platformu Investing.com, Cryptocurrency World Expo’dan En İyi Kripto Para Haber Portalı ödülünü kazandı.

Hızla büyüyen kripto para dünyasından haberler ve bilgiler için başvurulacak kaynak olarak yükselişini sürdürmekte olan Investing.com, kripto para ödülü ile onurlandırıldı. Gerçek zamanlı fiyat alarmları, yüzlerce kaynaktan kripto haberleri, analizleri ve 30’dan fazla dilde yaptığı yayınlar ile kripto paralar için tek durak olan Investing.com 50’nin üzerinde borsadan 1.700’den fazla kripto paradan elde ettiği verilere sahip olmaktan gurur duyuyor. Platform ayrıca, en kapsamlı ICO takvimlerinden biri olma ve gerçek zamanlı endekslenmiş fiyatları 24 saat içerisinde sağlama özelliğine de sahiptir.

22 Mart’ta Berlin’de gerçekleşen Cryptocurrency World Expo 2018 forumuna, kripto para alanındaki üst düzey aracı kurumlar, ödeme sağlayıcıları, finans teknolojileri uzmanları, madenciler, yatırımcılar, ICO (halka arz) katılımcıları, blok zinciri geliştiricileri, girişimciler ve vergi ve yasama uzmanları da dahil 60 şirket ve kuruluştan, 1.600 temsilci katıldı.

Cryptocurrency World Expo kurucu ortaklarından Dawid Kustra and Lukasz Paszkiewicz, Investing.com’a yazdığı tebrik mektubunda mektubunda “Bu ödülü Investing.com’un almasından çok memnunuz. En içten dileklerimizle sizleri tebrik ediyoruz” dedi.

Geçtiğimiz Aralık ayında, Investing.com, iOS ve Android için kripto para uygulamasını piyasaya sürdü. Uygulama, Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin vb. gibi dijital dövizlerle ilgilenen kullanıcılar için, tablolar, veriler, portföyler önemli haberler ile analizlerle beraber, her an güncel kalmalarını ve hızla dalgalanan fiyatlara gerçek zamanda ulaşmalarını sağlıyor. Yeni uygulama piyasaya sürülmeden önce halihazırda Google Play’de bulunan Investing.com, geçtiğimiz üç yıl içinde 5 milyon yatırımcı tarafından indirilmiş olan bir uygulamaya sahiptir.

Investing.com Kripto Para Ürün Müdür Yardımcısı Roy Michaeli “Bilgi güçtür, özellikle her an değişen dijital döviz dünyasında” dedi. “En İyi Kripto Para Haber Portalı ödülünü almak, kullanıcılara kripto paraların tüm alanlarında gerekli ve rakipsiz bilgi sağlamak adına ekibimize daha fazla enerji ve ilham kaynağı olacak.”

Investing.com Hakkında

Investing.com, analizler, haberler, finansal araçlar, grafikler ve canlı veriler gibi önemli verilerin tamamını kapsayan öncü finans portalıdır.

100’den fazla küresel borsada işlem gören 75 binden fazla finansal araç ile 30 dilde hizmet veren Investing.com, özelleştirilebilir portföyler, bireysel alarmlar ve varlık takibi gibi önemli özelliklerle finans piyasalarını takip etmek için bir numaralı küresel platformdur.

Üç yıldır Google Play’de bulunan Android uygulaması, en yüksek puana sahip finans uygulaması olmuştur. iPhone ve iPad için iOS sürümü de bulunmaktadır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Öncü Finans Platformu Investing.com ‘En İyi Kripto Para Haber Portalı’ Seçildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Flaş kripto para haberleri: Bitcoin fiyatı 20x artacak, Ripple ürünlerine talep artıyor ve daha fazlası… Bitcoin Hakkında Bilmeniz Gerekenler Çin Mahkemesi, Blockchain’i Delil Olarak Kabul Edecek! Türkiye’nin Çıkaracağı Kripto Para Başarılı Olur Mu? İşte Uzman Görüşleri Bitcoin’de 3000 doları bilen yazarın yeni tahmini yüz güldürüyor Usta analistten çarpıcı Bitcoin ve altcoin tahmini

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır