Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ünlü Analistten Bitcoin Tahmini, Ripple Yetkilisinden Piyasa Yorumu, Ethereum’daki Son Gelişmeler: Öne Çıkan: Stellar, Litecoin ve Cardono Haberleri

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ünlü Analistten Bitcoin Tahmini, Ripple Yetkilisinden Piyasa Yorumu, Ethereum’daki Son Gelişmeler: Öne Çıkan: Stellar, Litecoin ve Cardono Haberleri
Ünlü Analistten Bitcoin Tahmini, Ripple Yetkilisinden Piyasa Yorumu, Ethereum’daki Son Gelişmeler: Öne Çıkan: Stellar, Litecoin ve Cardono Haberleri


Bir teknik analist olan Filb Filb’ten Bitcoin’in geleceğe dönüş potansiyeline yönelik çarpıcı piyasa yorumu ve tahmini, Ethereum’a yönelik Constantinople yükseltmesindeki son gelişmeler, Ripple yetkilisinden Bitcoin ve kripto para piyasası yorumu ve daha fazlası için en güncel kripto para haberlerini takip edin ve yatırımınıza değer katın.

Bitcoin (BTC)’e yönelik haberler
Ünlü kripto analistinden dev Bitcoin yorumu
Bir teknik analist, Bobby Lee’nin Bitcoin’in uzun yollarda olduğu yönündeki tahminini Bitcoin’in 333.333 dolara ulaşacağını belirterek destekliyor. Hong Kong merkezli kripto para borsası BTCC’nin ortak kurucusu ve kripto analisti olan Filb Filb Lee’nin tahminine katılıyor. Filb Filb TradingView’e de sık sık katılıyor, tahminini dramatik ve konjonktürel yükselişe dayandırıyor ve analist geçmişte BTC’nin fiyatına yönelik düşüş yönünde tahminlerde de bulundu. Filb Filb, lider kripto paranın, bir sonraki boğa koşusundan önce yaklaşık yüzde 87 oranında düşeceğini belirtti.

Filb Filb: “Bitcoin önce çökecek sonra 332.733 dolara vuracak!”
Filb’in grafiği BTC’nin bir önceki yıla göre 2.500 – 3.100 dolar civarında bir kayaya çarptığını ve 2019’da 10.000 doların altına düştüğünü gösteriyor. Teknik analiste göre Bitcoin, 27 Mayıs 2020’de yarılandıktan yani halving olayından sonra, BTC fiyatı tarihi dalgalanmalara göre 332.733 dolara yükselebilir. Flib, yatırımcıların her zaman kendi araştırmalarını yapmaları gerektiğini ve öngörülerinin hiçbir zaman finansal tavsiye olmadığını da vurguluyor.

Ripple (XRP)’a yönelik haberler
Ripple yetkilisine göre Bitcoin, Satoshi Nakamoto’nun vizyonundan saptı
Ripple’ın kıdemli başkan yardımcısı Asheesh Birla, 2019 yılına girerken kripto paraların açık bir şekilde kullanılmaya devam ettiğini gördüğümüzü söyledi. CoinDesk’teki bir habere göre Asheesh Birla, mevcut kripto para piyasasının durumunu internetin ilk günleriyle karşılaştırdı. Asheesh Birla konuya yönelik şunları söyledi:

Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, kripto para sektörü Satoshi Nakamoto’nun Bitcoin’in white paper’ında iyi ifade edilmiş olan orijinal finansal erişim vizyonundan saptı. İnternet patlaması ve baskınına benzer şekilde, sektöre ilk girenlerden Kodakcoin’e kadar hemen hemen her kullanım vakası, kripto para sektörüne karşıt olanları etkilemek için Blockchain’i kullandı.

Asheesh Birla: “Kripto paralar açık bir şekilde kullanılmaya devam ediyor.”
Asheesh Birla konuya yönelik açıklamalarına internetin aşamaları ile Blockchain’in sektörde kabul görmesi arasında bağlantı kurarak devam ediyor:

Bununla birlikte, tıpkı internetin ilk yıllarında olduğu gibi, kullanım durumları teknolojinin gelişme aşamasında olduğu noktalarla eşleşmeli. Örneğin, Netflix (NASDAQ:NFLX) 2000 yılında, insanların yüzde birinden daha azının erişimine sahip olduğu TV şovlarında başarılı olamazdı. Son birkaç yılda, ödemelerin bugün Blockchain’in çalıştığı tek kullanımlık durum olduğu ortaya çıktı.

Ethereum (ETH)’a yönelik haberler
Parity Ethereum müşterisi için bir pazarlama yöneticisi, Ethereum’un 16 Ocak’ta Constantinople yükseltmesini başlatmak için yolda olduğunu söyledi. Bu yükseltme, ağ verimliliğini optimize etmek ve Ethereum’un madenci ödüllendirme politikasını değiştirmek için tasarlandı.

Stellar Lumens (XLM)’e yönelik haberler
Piyasa değeriyle en büyük altıncı kripto para birimi olan Stellar Lumens (XLM) ağı üzerine kurulan merkezi olmayan kripto para şirketi Interstellar, büyük bir yükseltme başlattı. Stellar Lumens yetkilileri konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Interstellar v3.5 ile en eşsiz özelliğimizi, kripto varlık borsasına aldık ve onu iyi bir şeyden delicesine harika bir şeye dönüştürdük. Artık herhangi birinin SDEX (Stellar Decentralized Exchange) üzerindeki herhangi bir kripto varlığı arasında geçiş yapmasına izin veriyor, hatta bu iki kripto varlığı arasında doğrudan bir pazar bulunmuyor. Bu başarıyla, herhangi iki varlık arasında en iyi YOLU BULUYORUZ ve sadece bir kripto varlığını diğeriyle değiştirmek için en iyi yolu kullanırız. Dolayısıyla dahili kod adı: PathFinder.


Litecoin (LTC)’e yönelik haberler
Litecoin (LTC) bu hafta sonu resmen UFC’deki yerini aldı. Litecoin logosu, UFC hafif ağır siklet şampiyonu Jon Jones ile UFC hafif ağır siklet oyuncusu Alexander Gustafsson arasında gerçekleşen ana etkinlikte önde ve merkezde yer aldı.

Cardano (ADA)’ya yönelik haberler
Cardano’nun (ADA) arkasındaki ekip olan IOHK, “Cardano Büyükelçiliği Programı” adını verdiği şeyi başlatıyor. IOHK ekibi konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Cardano Büyükelçileri, toplumda yukarıda ve öteye giden ve projeye düzenli, tutarlı ve olumlu katkılar sağlayan insanlardır. Bu, Cardano ile ilgili bilgilerin diğer dillere çevrilmesine yardımcı olabilir veya kendi bölgelerinde buluşmalar düzenleyebilirler. Her ne olursa olsun, bu program iyi çalışmalarımızı tanımamıza ve onaylamamıza yardımcı olur! Ayrıca, bu program farkındalık oluşturmaya ve dünyadaki Cardano projesini desteklemeye yardımcı olacak.

IOHK ekibi, büyükelçi olarak görev yapacak; Meetup organizatörleri, moderatörler, içerik oluşturucuları ve çevirmenler de dahil olmak üzere Cardano topluluğunun büyümesine ve gelişmesine yardımcı olması için herkese çağrı yapıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli, kripto para yatırımlarının yüksek risk içerdiği ve piyasanın 2018 yılında yüzde 80’in üzerinde değer kaybı yaşadığı gerçekleri bir sonraki adımlarınızda göz önünde bulundurulmalıdır.

The post Ünlü Analistten Bitcoin Tahmini, Ripple Yetkilisinden Piyasa Yorumu, Ethereum’daki Son Gelişmeler: Öne Çıkan: Stellar, Litecoin ve Cardono Haberleri appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ünlü Analistten Bitcoin Tahmini, Ripple Yetkilisinden Piyasa Yorumu, Ethereum’daki Son Gelişmeler: Öne Çıkan: Stellar, Litecoin ve Cardono Haberleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Uzman: Borsalardaki Öz Düzenleme Kurumsal Yatırımcıyı Çekecek Kadar Cazip Değil Circle İnvest borsası yeni müşteri kazanmak için kripto ödül programı başlattı Bitcoin 6000 dolara mı yoksa 4000 dolara mı gidiyor? Kucoin, 8 Projeyi Daha Borsadan Çıkarıyor! Tim Draper: Bitcoin 2023’de global piyasanın yüzde 5’ine hükmedecek Blockstream, kayıp Bitcoin’leri kurtarabilecek bir yöntem üzerinde çalışıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır