Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

OMNI CEO’su: XRP, Hızlı Likidite Sağlamak İçin Mükemmel

Ana Sayfa » GÜNCEL » OMNI CEO’su: XRP, Hızlı Likidite Sağlamak İçin Mükemmel
OMNI CEO’su: XRP, Hızlı Likidite Sağlamak İçin MükemmelSan Francisco Bay Area bölgesinde bir kiralama hizmeti olan OMNI‘nin kurucusu ve CEO‘su olan Thomas McLeod, The Ripple Drop’un son bölümünde OMNI ve Ripple hakkında konuştu. Doların yanı sıra başka bir nakit kaynağı olarak XRP ile olan ilk tanışmasını da anlatan McLeod, aynı zamanda bir xRapid müşterisi.

CEO ilk olarak temel objektiflerinin dünyayı ”bir şeyler” ile bağlamak olduğunu ve ilk fikirlerinin bir şeyleri toplayıp bunları kiralamak olduğunu, ancak şu an çok fazla büyüdüklerini ifade etti.

”Sahip olduğunuz her şeyin, diğer insanlarla bağlantılı olması gereken ve diğer insanların da aynı sizin gibi bu şeyleri kullanabilmesi gereken bir dünyadayız ve eğer bir bisikletiniz varsa ve bunu kullanmıyorsanız, birisi bu esnada bunu kullanabilir ve bu sayede siz de ondan para elde edebilirsiniz.”

McLeod daha sonra şirketin platformlarına XRP’yi eklemesine de değindi ve bunun kullanıcılar üzerinde ciddi bir etki yarattığını ifade etti. Kendilerini bir banka gibi gördüklerini ifade eden CEO, dolar ve yen gibi paralar yerine bisikletler, kitaplar ve ekipmanlara sahip olduklarını vurguladı. XRP’nin sağladığı likiditeyi öven McLeod, sözlerine şu şekilde devam etti:

”Bunun nakit ihtiyacı için hızlı likidite sağlamak ve gelecek nesilleri bu varlıklarla ilişkilendirmek için mükemmel bir araç olduğu ortaya çıktı.”

Ripple’ın xRapid platformu, yaptığı havale işlemleri için temelde XRP kullandığı için, bu işlemler çok hızlı ve daha az ücretlerle yapılabilmekte.

OMNI CEO’su: XRP, Hızlı Likidite Sağlamak İçin Mükemmel isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

OMNI CEO’su: XRP, Hızlı Likidite Sağlamak İçin Mükemmel - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bu Senaryo Gerçekleşirse, Bitcoin İki Hafta İçinde 10 Bin Dolar Olacak! Artık 21 Milyon BTC’nin Sadece Yüzde 15’i Kazılmadan Duruyor CME’de Bitcoin Vadelilerine Rağbet Rekor Kırdı Analist: Boğalar Geri Döndü, Kritik Hamle Kapıda Yaklaşan G20 Zirvesinde Kripto Paralar Konuşulacak mı? Bitfinex sarsıntısı geride kaldı – Bitcoin nereye kadar yükselir?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır