Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase Politika Değiştirdi, Artık Platforma Daha Fazla Koin Ekleyebilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase Politika Değiştirdi, Artık Platforma Daha Fazla Koin Ekleyebilir
Coinbase Politika Değiştirdi, Artık Platforma Daha Fazla Koin EkleyebilirDünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase, platformuna hangi koini ekleyeceğine karar verirken artık yepyeni bir süreci takip ediyor olacak.

Coinbase konuyla ilgili paylaştığı gönderiye göre yerel yasalara uyan dijital varlıklar da artık Coinbase’te listelenebilecekler. En basit şekilde açıklamak gerekirse bu şu anlama geliyor: Coinbase platformundaki bazı koinler, yalnızca belli başlı ülkelerdeki müşterilerin erişimine sunulabilir.

Coinbase‘in hazırladığı bu yeni süreç aracılığıyla token listeleme başvurusunda bulunmak isteyen kişiler özel bir form dolduracaklar. Bu form, borsanın dijital varlık politikaları doğrultusunda incelemeye alınacak.

Başlangıç aşamasında herhangi bir başvuru ücreti alınmayacak. Ancak belirtmek gerekiyor ki Coinbase, ilerleyen zamanlarda bu süreci ücrete tabii tutma hakkını gizli tutuyor. Coinbase’in gelecek zamanlarda başvuruları inceleme masrafını karşılamak için başvuru ücreti almaya başlaması pek şaşırtıcı olmaz.

Coinbase konuyla ilgili yaptığı açıklamada bu yeni süreç sayesinde “şirket standartlarına uyan çoğu koinin platformda listelenebileceğini” vurguladı.

Coinbase şu an için Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Litecoin gibi koinleri destekliyor. Coinbase, Ethereum Classic’i Haziran ayında destekleyeceğini duyurmuştu ve bu duyuru ETC fiyatın yüzde 25 oranında arttırmıştı.

Borsa daha sonra Cardano, Basic Attention Token, Stellar Lumens, Zcash ve 0x gibi koinleri değerlendirmeye başladığını açıkladı.

Pek çok kişi Coinbase’in artık Ripple’ı (XRP) da ciddi bir değerlendirmeye sokmasını istiyor ve XRP’yi Coinbase üzerinde görmek istiyor. Coinbase şu ana dek bu alanda pek ciddi bir adım atmadı ancak şirketin bu yeni politikası, XRP’nin durumunu da değiştirebilir.

Zannediyoruz kripto para topluluğundaki kişiler de bu yönde düşünüyorlar çünkü Coinbase yeni süreçle ilgili duyuruyu yaptıktan sonra XRP fiyatında %12’lik bir artış yaşandı.

Coinbase Politika Değiştirdi, Artık Platforma Daha Fazla Koin Ekleyebilir isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase Politika Değiştirdi, Artık Platforma Daha Fazla Koin Ekleyebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin ATM’lerini 145.000 Dolar Değerinde Dolandıran 4 Kişi Aranıyor! Bitcoin ağındaki işlem sayısı dikkat çekici şekilde yükselmeye başladı! Huawei Yeni Telefonlarına Bitcoin Cüzdanı Uygulaması Yüklüyor Analistlere göre Ripple, yakında 2x yapabilir Bitcoin Hala Gelecek Vaat Ediyor! Eğer 0.28 BTC’ye Sahipseniz, Yüzde 1’lik Kısmın İçindesiniz! Bitcoin ve kripto paralara SPK denetimi geliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır