Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

OKCoin Borsası ABD’nin 20 Eyaletinde Hizmete Başladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » OKCoin Borsası ABD’nin 20 Eyaletinde Hizmete Başladı
OKCoin Borsası ABD’nin 20 Eyaletinde Hizmete Başladı

© Reuters.  OKCoin Borsası ABD’nin 20 Eyaletinde Hizmete Başladı© Reuters. OKCoin Borsası ABD’nin 20 Eyaletinde Hizmete Başladı

Kripto para birimi OKCoin, 12 Eylül’de yayınlanan bir açıklama ile platform alım satım işlemlerini ABD’nin 20 eyaletine açtığını duyurdu.

Açıklamaya göre OKCoin; Alaska, Arizona, Colorado, Idaho, Illinois, Indiana, Kansas, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota, Missouri, Montana, Nevada, New Jersey, Tennessee, Teksas, Utah ve Wisconsin eyaletlerinde trade hizmetlerini başlattı.

OKCoin’de Pazarlama Başkan Yardımcısı Jim Nguyen, kendi bloğunda federal yasalara ve eyalet yasalarına uymak için değişimin her eyalette düzenleyicilerle işbirliği yaptığını belirtti.

CEO Tim Buyn şöyle dedi:

“Kripto para piyasasının tam potansiyeline ulaşması için, OKCoin gibi exchange platformları, dönüştürülebilir kripto para birimleri için, dijital ürünler ve/veya menkul kıymetler için mevcut olan düzenleyicilerle ve yenileriyle çalışmak zorunda.”

Açıklamada platformun, yapılan alım satım işlemleri için de ayrıca Para İletim Ruhsatları (MTL) başvurusunda bulunduğu belirtiliyor. OKCoin, lisansları aldıktan sonra, alım satım platformunu diğer ülkelere de getirmeyi planlıyor.

Bu arada, OKCoin bağlı kripto değişim kurucusu OKex Star Xu’nun 11 Eylül’de şüpheli kripto para dolandırıcılığı suçuyla Çin’de gözaltına alındığı iddia edildi. Teknoloji medyasına göre ZeroHedge, WFEE Coin’de bir grup yatırımcı – Xu’nun hissedarı olduğu bir şirket – şirkette sahtekarlık iddiaları hakkında yerel polis teşkilatına şikayette bulundu.

Ancak, 24 saat içinde Xu, polis sorgusunda dolandırıcılık iddialarını reddettiğini ve sonrasında ise serbest bırakıldığını açıkladı. OKEx’e ise, WFEE’nin yönelttiği iddiaları reddetti.

Andy Cheung COO, şöyle dedi:

“Bay Xu’nun WFEE ve şirketi ile eşit bir ilişkisi yoktur. WFEE, OKBC’nin [OK Blockchain Capital] ve diğer birçok sermayenin yatırımını satın almasına rağmen, WFEE whitepaper’ında ve ekip üyelerinde yapılan değişikliklerden sonra OKBC’ye bildirim vermemiştir. ”

OKCoin Borsası ABD’nin 20 Eyaletinde Hizmete Başladı isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

OKCoin Borsası ABD’nin 20 Eyaletinde Hizmete Başladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Düzenlemeleri İhlal Eden ICO’larla SEC’in Anlaşmaya Vardığı Açıklandı  Bitcoin çöküşüne rağmen yüzde 200 artan kripto paralar baharı mı müjdeliyor? Max Keiser: ”Warren Buffett’den Daha Büyük Bir Fare Yok!” Bitcoin’in Sert Düşüşünde Bu 3 Altcoin Gücünü Korudu Bitcoin Cash, TRON ve Ripple haber özeti Doğru Bitcoin Tahminleriyle Ünlenen Şirketten Çarpıcı Ethereum Öngörüsü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır