Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

İngiltere’de Blockchain Şirketleri Dertli: Belirsiz Gelecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » İngiltere’de Blockchain Şirketleri Dertli: Belirsiz Gelecek
İngiltere’de Blockchain Şirketleri Dertli: Belirsiz Gelecek

© Reuters.  © Reuters.

İngiltere’de yapılan araştırmada %78 oy oranı ile Blockchain şirketleri yasaların belirsiz olmasından dolayı gelecek endişesi yaşadıklarını ve hükümetlerinin tüm ülkede geçerli yasal önlemler almasını istiyor. İngiliz Blockchain şirketi sahipleri yasal statülerin bile belli olmamasını eleştirirken, yatırımcıların bu sektörde çok fazla artmaya başladığını, bunun beraberinde yasaların belirlenmesi ve kesin çizgilerin çizilmesi gerektiğini düşünüyor. Yasal önlemler alınmaz ise sonuçlarının gelecekte daha büyük belirsizliğe sebep olacak olduğuna değinen Blockchain şirketi sahipleri ve çalışanları İngiltere yönetiminin kendilerine danışarak yasalar oluşturabilecek olduklarını, devlet dairelerinin çok küçük bir kısmında halka açık veriler üzerinde Blockchain teknolojisinin test edilmesinin ülke yönetimi tarafında gelecekte kritik önlemler alınabilecek olduğunu gösterdiğini belirtiyorlar.

Blockchain Teknolojisi Yatırımcıları Artacak
Gelecekte Blockchain teknolojisi şirketleri sayısının artması ile birlikte bu sektöre yapılan yatırımlarda artacak ve buna bağlı olarak ortaya çıkacak yasal belirsizlikler sadece yatırımcıları etkilemeyecek, tüm ülke ekonomisi üzerinde yasal sınırlar olmamasından dolayı büyük belirsizlik yaşanabilecek. Bunu engellemenin tek çözümü ise İngiltere ve diğer devletlerin Blockchain teknolojisi yasalarını oluşturmasından geçiyor.

İngiltere’de Blockchain Şirketleri Dertli: Belirsiz Gelecek isimli içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

İngiltere’de Blockchain Şirketleri Dertli: Belirsiz Gelecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Popüler Analiste Göre Ethereum Hızla 200 Doları Test Edecek! FedEx: Blockchain Günümüz Şartlarında Yetersiz Kalıyor Zcash ağında inanılmaz hata: “Cüzdanları değiştirin” Tom Lee: Bitcoin ve kripto para fiyatı küresel pazarla negatif ayrışıyor Binance Gibi Büyük Borsalara Gönderilen Fotoğraflar ve Kişisel Veriler Dark Web Üzerinden Satılıyor! Tecrübeli Analist: Bitcoin 60.000 Dolar ile 100.000 Dolar Arasına Çıkabilir!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır