Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

OKCoin, 20 Farklı ABD Eyaletinde Daha Hizmet Verecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » OKCoin, 20 Farklı ABD Eyaletinde Daha Hizmet Verecek
OKCoin, 20 Farklı ABD Eyaletinde Daha Hizmet Verecek

© Reuters.  © Reuters.

Ünlü kripto para borsası OkCoin, trade hizmetlerinin Amerika’da yaymaya devam ediyor. Borsa, son olarak 20 adet ABD eyaletinde daha hizmet vermeye başladı. Şirket tarafından yapılan yazılı açıklamada, OKCoin’in Alaska, Arizona, Colorado, Idaho, Illinois, Indiana, Kansas, Maine, Maryland, Massachusetts, Michigan, Minnesota, Missouri, Montana, Nevada, New Jersey, Tennessee, Texas, Utah ve Wisconsin eyaletlerinde hizmet vereceği belirlendi.

OKCoin Pazarlama birimi başkan yardımcısı Jim Nguyen, kaleme aldığı blog yazısında konuyla ilgili memnuniyetini dile getirdi ve şunları söyledi:

”Kripto para piyasalarının potansiyelini tam olarak yakalaması için OKCoin gibi bir kurum olarak çeşitli görevlerimiz var. Düzenleyici kurumlar ile birlikte çalışmalı ve yasal noktada sorumluluklarımızı yerine getirmeden adım atmamalıyız. Bunun için de gayret gösteriyoruz ve şu anda bu 20 eyalette lisans aldığımızı mutlulukla söyleyebilirim.”

OKCoin, ayrıca yaptığı açıklamada borsanın MTL lisansını hem kripto para – kripto para, hem de kripto para – itibari para çiftlerinde aldığını belirtti. Şirket yetkilileri, bu lisans alma işleminden dolayı oldukça mutlu olurken, yakın ve orta dönemde daha fazla Amerika Birleşik Devletleri eyaletinde faaliyet gösterebilmek için ise çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.

Bu arada, OKCoin’in iştirak kripto para borsası OKex’in kurucusu Star Xu, göz altına alındıktan sonra serbest bırakılmıştı. WFEE Coin isimli bir proje ile bağlantısı olduğu iddia edilen Xu için, OKex COO’su Andy Cheung, bu iddiaları yalanlamış ve hiçbir şartta bu proje ile bağları bulunmadığını belirtmişti.

OKCoin, 20 Farklı ABD Eyaletinde Daha Hizmet Verecek isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

OKCoin, 20 Farklı ABD Eyaletinde Daha Hizmet Verecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ABD Adalet Bakanlığı’ndan Bitcoin Borsasına ve Yöneticisine 100 Milyon Dolarlık Dava Bu İndikatöre Göre Bitcoin Yeni Bir Boğa Patlamasına Hazırlanıyor! VanEck karardan bir ay önce BTC ETF başvurusunu geri çekti Winklevoss ikizlerinin Bitcoin borsasından SegWit hamlesi Ünlü Blockchain Uzmanı Miko Matsumura, Merkezi Kripto Para Borsalarını  Eleştirdi! Coinbase ortaya koydu: Bu 3 kripto para Bitcoin’den daha fazla tutuluyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır