Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Nexo, Stabil Koin Sahipleri İçin %6.5 Değerinde Faiz Verecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Nexo, Stabil Koin Sahipleri İçin %6.5 Değerinde Faiz Verecek
Nexo, Stabil Koin Sahipleri İçin %6.5 Değerinde Faiz VerecekStabil koinler son dönemlerin en popüler konularından birisi ve bir çok kullanıcı elindeki stabil koinlerden olabildiğince çok gelir elde etmek ve piyasanın şartlarından da çok fazla zarar etmemek istiyor. Bir çok kripto para birimi ve stabil koinden, aynı bankada bulunan yatırım hesapları gibi faiz elde etmek mümkün. Bir kripto para odaklı kredi ve faiz platformu olan Nexo da, Pazartesi günü yaptığı duyuruda bundan sonra kendi platformlarında büyük stabil koin projelerinden %6.5 faiz elde edilebileceğini açıkladı.

Nexo daha önce de anında verebildiği kripto para teminatlı krediler ile adından söz ettirmişti. Duyuruya göre, faiz verilecek stabil koin projeleri arasında TrueUSD, Circle’ın USDCoin adlı projesi, Gemini Dollar, Paxos Standard ve Maker’s Dai bulunuyor. Nexo daha önce de kredi vermek için teminat koştuğu kripto para birimlerine XRP’yi ekleyerek bir haylı övgü toplamıştı. Platform bunun yanı sıra BTC, ETH, NEXO ve BNB’yi de kendi anlık kredileri için %25 oranında teminat olarak kabul ediyor.

Özellikle son dönemlerde bir çok bankacılık hizmetinin kripto para birimleri ile yapılabilmesi, sektörün daha da büyümesini sağlıyor.

Nexo, Stabil Koin Sahipleri İçin %6.5 Değerinde Faiz Verecek isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Nexo, Stabil Koin Sahipleri İçin %6.5 Değerinde Faiz Verecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Brian Kelly: “Bitcoin, bir makro ticarete başlıyor.” Zamanlama manidar! FAANG hisseleri Kripto piyasasına giriyor!! LinkedIN’in ABD’deki En İyi 50 İşveren Listesi Yayınlandı: Coinbase, JP Morgan’ı Geçti Güney Kore Hükümeti E-Oylama Sistemi İçin Blockchain’i Deneyecek Grayscale Ethereum Trust’ta 1 Ethereum (ETH) 6.000 Dolar! Kripto Paraları Ülke Parası Yerine Kullanmak Batış Sebebi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır