Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tim Draper: 2023 Yılına Kadar Bitcoin’in 250.000 Dolar Olacağına Dair Tahminim, ”Kesinlikle Sağlam”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tim Draper: 2023 Yılına Kadar Bitcoin’in 250.000 Dolar Olacağına Dair Tahminim, ”Kesinlikle Sağlam”
Tim Draper: 2023 Yılına Kadar Bitcoin’in 250.000 Dolar Olacağına Dair Tahminim, ”Kesinlikle Sağlam”Önde gelen kripto para birimi yatırımcılarından olup bu yolla milyarlarına milyarlar katan Tim Draper, geçtiğimiz dönemlerde yaptığı 250.000 dolarlık Bitcoin fiyat tahminin ”kesinlikle sağlam” olduğunu ifade etti.

Draper: Hedef Belli, Yol Belirsiz
8 Kasım tarihinde son bulan Lizbon‘daki Web Summit etkinliğinde konuşan Draper, özellikle Bitcoin konusundaki iyimserliği ile piyasadaki bir çok kişi tarafından tanınmakta. Tim Draper sene içerisinde yaptığı, ”Bitcoin 2023 yılına kadar 250.000 doları bulacak” tahmini yüzünden çok fazla eleştiriye maruz kalmıştı ancak görünüşe göre ünlü milyarder hala geri adım atmıyor ve tahmininde ısrarcı.

”Bundan dört, beş, altı, on yıl sonra neler olup biteceğine dair çok iyi hislere sahibim çünkü bu benim işim – geleceği zihnime işleyen genç girişimcilerle buluşmak da bunun parçası.”

Milyonlarca dolarlık Stellar airdrop’u yapacağını açıklayan Blockchain‘in CEO’su Peter Smith‘in de katıldığı etkinlikte konuşan Draper, sözlerine şu şekilde devam etti:

”Benim 2022 yılına kadar, – bu seviyede belki de 2023 – Bitcoin’in 250.000 dolar olacağı tahminin kesinlikle sağlam ancak buraya nasıl varacağımız konusunda o kadar emin değilim.”

Kripto para birimleri bu yıl yapılan Web Summit etkinliğinde oldukça popüler bir konu haline geldi ve 70.000’e yakın katılımcının yer aldığı Avrupa’nın en büyük teknoloji festivaline damga vurdu.

Kripto para endüstrisinin nasıl büyümesi ve hangi yönlere ilerlemesi gerektiği konusunda da konuşan Draper ve Smith, finansal egemenliği kullanıcıların ellerine vermeye devam edilmesi gerektiğinde fikir birliğine vardı.

Tim Draper: 2023 Yılına Kadar Bitcoin’in 250.000 Dolar Olacağına Dair Tahminim, ”Kesinlikle Sağlam” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tim Draper: 2023 Yılına Kadar Bitcoin’in 250.000 Dolar Olacağına Dair Tahminim, ”Kesinlikle Sağlam” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Sıfırı Görürse Diğer Kripto Paralara Ne Olur? Visa Bitcoin ve Kripto Paraya Isınıyor. ”Gerekirse Destekleriz” Ripple’dan Haber Var – Eski Google Yöneticisi Artık Yeni Ripple Çalışanı Oldu! Banka Resmen Duyurdu: Ripple (XRP) 80 Ülkede Ödeme Aracı Olacak Kriptolar Yükseliyor; Bank of America Blockchain Patentine Başvurdu Kripto Para Cüzdanlarından BitPay, Google Play Store’dan Çıkartıldı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır