Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Nasdaq Destekli Borsada Ripple (XRP) Da Listelenecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Nasdaq Destekli Borsada Ripple (XRP) Da Listelenecek
Nasdaq Destekli Borsada Ripple (XRP) Da Listelenecek


Kurulacak Nasdaq destekli borsada Ripple (XRP) da listelenecek. 20 adet parite ile yola başlayacak olan borsada pariteler lansmana yakın bir zamanda duyurulacak. XRP’de liste olması konusunda tarafların katıldığı Delta Zirvesi’nde anlaşmaya varılmış görünüyor.

Nasdaq Destekli Borsada Ripple (XRP) Da Adını YazdırdıBu ayın başlarında Malta’da Delta Zirvesi gerçekleştirildi. Malta Dünya üzerinde devletler düzeyinde blockchain teknolojisini en iyi anlayan devletin başında geliyor. Blockchain tabanlı finans, teknoloji ve token projelerine büyük destek veriyor. Düzenlenmesine izin verdikleri Delta Zirvesinde sektörün neredeyse tüm yıldızları bir araya geldi. Yeni düşünceler, farklı fikirler tartışıldı, farklı sektörden isimler irtibata geçip anlaşmalar imzalandı. Bu açıdan zirvenin başarıyla tamamlandığı söylenebilir.

Delta Zirvesinin en ilginç satır başlarından biri de şüphesiz DX.Exchange’ten geldi. Piyasaya sürecekleri yeni tokenin (DXCASH) tanıtımı için tam 2.7 milyon dolar değerinde token dağıttılar. Şüphesiz bu tarz airDrop etkinliklerinin kripto topluluğunun heyecanını ayakta tutmak gibi önemli fonksiyonları var.


Peki DX.Exchange’in önemi nedir? DX.Exchange farkı çalışma disiplinleri olan bir kripto borsası. Estonya, Kıbrıs ve İsrail’de faaliyet yürütmek için gerekli lisansları almış görünüyorlar. Ayrıca NASDAQ gibi devasa bir yapı ile ortaklıkları mevcut. Kripto borsası bu sayede NASDAQ’ın kendi borsa makinesini kripto sektöründe kullanma şansı elde edecek.

Bu da demek oluyor ki kripto sektörüne şu ana kadar olmadığı ölçüde iyi düzenlenmiş bir kripto borsası geliyor. Muadillerine göre daha profesyonel ve güvenlik önlemlerinin daha üst seviyede olacağı belirtiliyor.

DX.Exchange’in Farkları Neler?Bu borsanın en büyük artılarından biri şüphesiz müşteri hizmetleri servisi olacak. PR ve pazarlama departmanlarında 15 ayrı dilde hizmet vermeyi planlıyorlar. Bu sayede Dünya’nın her yerinden insanlar kolaylıkla (elbette en çok konuşulan 15 dilden birini biliyorsanız) sorunlarını çözebilecekler.

Ayrıca borsa sıfır kesinti ücreti parolasıyla hizmet hayatına atılıyor. Üyelik esası üzerine kurulan borsanın aylık üyelik bedeli ise 10 Euro. Yani aylık 10 Euro karşılığında tüm işlemlerinizi kesinti ücretsiz gerçekleştirebileceksiniz.

Bu size yeterince cazip gelmediyse borsanın web ve mobil desteğiyle geldiğini belirtelim. Evet birçok kripto borsasının web arayüzü mevcut. Lakin pek azının mobil uygulaması var.

DX.Exchange’de Ripple EtkisiDX.Exchange’in Ripple severleri mutlu edeceği kısma geldik. DX.Exchange başlangıçta 20 adet parite ile yola çıkacaklarını duyurdu. Borsanın başlangıçta listeleyeceği kripto paralardan biri de XRP

Bu durum XRP Araştırma Merkezi resmi twitter hesabından da duyuruldu:

“DX.Exchange ile yapılan söyleşide de bahsi geçtiği üzere Ekim ayı sonunda kurulacak olan borsa tamamen regüle edilmiş, Nasdaq destekli, sıfır komisyon ücretiyle çalışan ve XRP paritesi ile işlem açan bir borsa olacak. “

Tam olarak düzenlenmiş bir borsa olarak ve insanların kripto ticaretine bakış açısını merkeze alarak ortaya çıkacak olmaları DX.Exchange’e büyük avantaj sağlayabilir. Bu proje kripto borsası olarak tanımlanmaktan ziyade bir topluluk kurma amacıyla yola çıkmış durumda. O yüzden kurguladıkları üyelik sistematiği sayesinde insanların aidiyet duygularına hitap etmek istiyorlar. Kurmayı planladıkları bu topluluk ve arkasındaki Nasdaq’ın gücüyle uzun vadede büyük etki bırakmayı planlıyorlar.

Borsanın amacı Dünya’nın en büyüğü ya da en ünlü borsası olmak değil. Onlar sadece işlerini doğru ve alışılmışın dışında yapmak istiyorlar. Önceliği ilk sırada müşteri memnuniyetine verdiklerini söylüyorlar. Tam düzenlenmiş ve çalışma sistematiği kanıtlanmış NASDAQ işlem motorlarını kullanacak olmaları da işin ne kadar ciddiyetine hakim olduklarının kanıtı.

Nasdaq destekli borsada Ripple (XRP) ve diğer kripto paralar fiat para ile alınıp satılabilecek. Fiat-kripto türünde bir borsa olması sıcak para girişini de sağlayacağından piyasadaki likidite sorunu çözümüne de katkı yapacaktır.

Ripple Hakkında Daha Fazlası için Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Nasdaq Destekli Borsada Ripple (XRP) Da Listelenecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Oda arkadaşının 9 milyon değerindeki kripto paralarını çaldı Vitalik Buterin’e fahri doktora unvanı verildi Bitcoin Yarılanması Fiyata Nasıl Etki Eder? SEC Başkanı: ETF Onayı İçin Piyasadaki Manipülasyonun Bitmesi Lazım Bitcoin’in 8.000 mücadelesi devam ediyor- başarabilecek mi? Şili’deki Kripto Para Borsası Buda Lightning Network’ü Destekleyecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır