Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Morgan Creek’ten 1 Milyon Dolarlık İddia! Kripto Paralar S&P 500’ü Geçecektir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Morgan Creek’ten 1 Milyon Dolarlık İddia! Kripto Paralar S&P 500’ü Geçecektir
Morgan Creek’ten 1 Milyon Dolarlık İddia! Kripto Paralar S&P 500’ü GeçecektirKripto para birimleri ve dijital varlıklar odaklı bir kurumsal yatırım firması olan Morgan Creek Digital, kripto para birimlerinin önümüzdeki 10 yıllık zaman zarfı içerisinde S&P 500‘ü geçeceği konusunda 1 milyon dolarlık iddiaya girmek istiyor.

Varlık yönetim firması, kripto para birimlerinin ”değersiz olduğuna” veya hisse senetlerinin daha üstün olduğuna inanan herhangi bir profesyonel yatırımcıyı veya şirketi, kendisi ile milyon dolarlık iddiaya girmeye davet etti ve resmen hodri meydan dedi. Yapılan açıklamaya göre Morgan Creek iddia için Bitwise Varlık Yönetim firması tarafından yönetilen bir kripto para endeks fonu olan Digital Asset Index Fund‘u temel alacak.

Söz konusu iddiaya benzer bir iddia, 2008 yılında ünlü milyarder Warren Buffett tarafından gündeme getirilmişti ve Buffett, S&P 500 endeks fonuna yatırım yapmanın, hedge fonlarına yatırım yapmaya kıyasla daha fazla getiri sağlayacağına dair ortaya 1 milyon dolar koymuş ve bu yılın başlarında iddiayı kazanmıştı.

Şimdi ise Morgan Creek Digital, içerisinde Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, EOS, Litecoin, Monero, Zcash, Dash, IOTA ve NEM barındıran bir kripto para endeks fonunun, önümüzdeki on yıl içerisinde S&P 500 endeksini geçeceğini öne sürmekte.

Morgan Creek kurucu ortağı olan  AnthonyPompliano, CoinDesk kaynağına gönderdiği bir bildiride, şirketin ”son 10 yıl içerisinde daha üstün performans gösterdiğini” ve ”bunun önümüzdeki 10 yıl boyunca da değişmeyeceğini” iddia etti.

Warren Buffett veya buna benzer bir ismin, Morgan Creek’e karşı iddiaya girip girmeyeceği ise şu an en çok merak edilen konular arasında yer alıyor.

Morgan Creek’ten 1 Milyon Dolarlık İddia! Kripto Paralar S&P 500’ü Geçecektir isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Morgan Creek’ten 1 Milyon Dolarlık İddia! Kripto Paralar S&P 500’ü Geçecektir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Monero Geliştiricisi: SEC’in Rehberi Bizim İçin Bir Şey İfade Etmiyor Binance’in çalınan Bitcoin’leri yeniden harekete geçti Blockchain Veri Endeks Firması, 2.5 Milyon Dolarlık Fon Toplamayı Başardı! Ethereum 200 – 220 dolarlı seviyeleri hedefleyebilir FED’in Alacağı Olası Bir Faiz Artırma Kararı Kripto Para Piyasasını Olumsuz Etkileyebilir Binance’in Son Projesi de Satışı Tamamladı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır