Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Monero, Yukarı Tırmanmaya Devam Ediyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Monero, Yukarı Tırmanmaya Devam Ediyor
Monero, Yukarı Tırmanmaya Devam Ediyor


Son iki hafta, gerçekten de Monero yatırımcıları için oldukça iyi geçti. Yazının kaleme alındığı dakika itibairyle, 1 XMR koini 119,56 dolardan işlem görüyor ve Monero yüzde 6’lık bir artış yakaladı.


Coin market cap verilerine göre 24 saatlik hacimde 45 milyon dolarlık bir rakam yakalayan Monero, aynı zamanda toplam hacimde ise 2 milyar dolara göz kırpmaya başladı. Monero işlemlerinin en fazla yapıldığı borsa, HitBTC olurken, geçtiğimiz 24 saatte HitBTC borsası üzerinden 12 milyon dolara yakın bir Monero, el değiştirdi.

Monero aynı zamanda XMR Wallet’ın da uygulamaya geçmesi ile derin bir nefes aldı ve son iki üç haftalık dönemde Monero ağındaki hashrate’de de ciddi artışlar görülüyor.

ICO’lar ile ilgili danışmanlık yapan Satis Group adındanki firmanın yayınladığı son rapora göre, Monero eğer alt yapısını daha da iyileştirir ve de diğer noktalarda gereken hamleleri yaparsa, önümüzdeki beş yıl içerisinde koinin fiyatı 18 bin doları geçebilir.

Konuyla ilgili sosyal medyada da önemli yorumlar yapılırken, Monero yatırımcıları koinin geldiği noktadan ve bu son fiyat artışından duydukları memnuniyeti dile getirmekten geri durmadı.

Twitter’da yorum yapan bir kullanıcı şunları söyledi:

”Monero’nun bu denli büyük bir yükseliş yaşaması bence hiçbir şekilde tesadüf olamaz. Çok iyi bir teknolojiye ve alt yapıya sahipler bu ikisi bir araya geldiğinde ortaya iyi bir sonuç çıkmaması imkansız.”

Bakalım, beklenen boğa sezonunda Monero fiyatı nerelere kadar gidecek?

Monero, Yukarı Tırmanmaya Devam Ediyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Monero, Yukarı Tırmanmaya Devam Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İsviçre’nin En Büyük E-Ticaret Platformu Digitec Galaxus, Kripto Ödemelerini Kabul Etmeye Başladı! Pekin merkezli Bitcoin borsası polis tarafından kapatıldı, 10 kişi tutuklandı Türkiye’nin Blockchain ve Kripto Para Öncüleri 24 Ocak’ta Boğaziçi Üniversitesi’nde Buluşuyor Bitcoin Fiyatları Balonun Patladığı Görüşleriyle Düşüyor, Ekonomistlerin Uyarısı Ethereum 200 doları bulabilir mi? Bitcoin eleştirmeni hizaya geldi: “Bitcoin bu yüzden 55 bin dolar olacak.”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır