Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance Dört Adet Tokeni Platformundan Çıkartıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance Dört Adet Tokeni Platformundan Çıkartıyor
Binance Dört Adet Tokeni Platformundan ÇıkartıyorCoinMarketCap verilerine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bugün dört kripto para ve onların destekçileri için kötü bir haber verdi. B

asın saatine göre 2 saat önce yapılan açıklamaya göre, Binance kullanıcılarını korumak için yaptığı kapsamlı ve periyodik değerlendirmesinin sonunda dört adet tokenin belirtilen kalite standartlarının altında olduğunu saptadı ve BCN, CHAT, ICN, TRIG isimli projeleri platformundan çıkartma kararı aldı.

Söz konusu projeler için olan çekim işlemleri Aralık ayının 11’i, Türkiye saati ile 13:00’e kadar devam edecek. Projelerin Binance’dan liste dışı edilmesi ise bu ayın 12’sinde, Türkiye saati ile 13:00’dan itibaren yapılacak.

Binance kendi forumunda yaptığı açıklamada, altına düşülmesi durumunda herhangi bir koin veya tokenin liste dışı edilmesine neden olabilecek kriterleri de sıraladı:

  • Takımın projeye olan kendini adamışlığı
  • Geliştirme etkinliklerinin kalitesi  ve seviyesi
  • Ağ / akıllı kontrat stabilitesi
  • Halka ilişkiler seviyesi ve etkinliği
  • Binance tarafından yapılan periyodik değerlendirmelere olan cevap verme yetenekleri
  • Etik olmayan / sahtekarca işler yapıldığına dair kanıt
  • Sağlıklı ve sürdürülebilir bir kripto ekosistemine olan katkıları.

Projelerin liste dışı edilmesinden sonra onları nasıl bir kaderin beklediği ise hala belirsizliğini korumakta çünkü Twitter’ın tanınan simalarından Squach’ın da belirttiği gibi, ”analiz edecek kadar çok örnek yok.”

Binance Dört Adet Tokeni Platformundan Çıkartıyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance Dört Adet Tokeni Platformundan Çıkartıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin, Venezuela İçerisindeki Çocuklara Yardım Toplamak İçin Kullanılıyor! 500 Çocuk Bitcoin’den Faydalandı İşte yatırımcısına hayatı zehir eden 5 altcoin! Bittrex Kripto Para Borsası ve Ortağı Bitsdaq, Yeni Kripto Para Borsalarını Tanıttı! TRONbet Oyuncuları 70 Milyon TRX Kazandı. TRONbet Nedir? Nasıl Oynanır? Bu Analize Göre Bitcoin 2021 Sonunda 100 Bin Doları Bulabilir Cardano Kurucusu: JPM Coin, ‘Ölmekte Olan Eski Kafalı Finans Sektörünün’ Son Kurşunu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır