Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Monero, Stratis, CoinMarketCap’da Savaşmaya Devam Ediyor

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Monero, Stratis, CoinMarketCap’da Savaşmaya Devam Ediyor
Monero, Stratis, CoinMarketCap’da Savaşmaya Devam Ediyor
Monero, Stratis, CoinMarketCap’da Savaşmaya Devam Ediyor

Bitcoin büyümeye devam ederken, bazı altkaynaklar da geride kalmıyor. Geçtiğimiz hafta CoinMarketCap’in ilk 10’da ciddi bir rekabet vardı, bazıları zayiat veriyordu. Uzun zamandır devam eden pozisyonlarından kök salmış eski kripto para birimlerini görmek çok heyecan vericiydi. Bu, herhangi bir varlığın belirli bir konum üzerinde bir tekeli bulunmaması gerçeğini kaydeder.

Ethereum Dalgalanma Kaybetti

Akıllı Sözleşmeli kral, Ethereum çok şaşırtıcı bir ortamda, Bank Transfer devi Dalgabaşı’ndaki kartopu alanının iki numarasını kaybetti. Büyüleyici bir şekilde, hafta içinde değerini iki katına çıkardı ve Ethereum’un iki katı değere yakın oldu.

Neredeyse yüzde 40 artarak, pazar payı 15 milyarın üzerine çıktı. Şimdi neredeyse 2 milyar doları kaybetti ve Ethereum artık boşluğu kapatıyor. Aslında, geçen hafta ilk 10’da en iyi performans gösteren ikinci kriptokrasi oldu.

Yine de, Ripple, Eter’i Market Cap’da yaklaşık 2 milyar dolara yönlendiriyor. Uzaydaki bazı analistler, birkaç yıl boyunca hemen hemen tekelleştirecek olan iki konumunu geri kazanacağı ve geri alacağı muhtemel olduğuna kuvvetle inanıyorlar.

Ripple, portföylerini genişleten dünyadaki bankalarla anlaşmalar yapmaya devam ettiği için görülmeye devam etti. Neyse, Ethereum şüphesiz popüler akıllı bir sözleşme platformu haline geldi.

NEM Litecoin’i İttibank-tranfer.jpg

Litecoin’den beri altproblerin yükseldiği şaşkınlık şaşkınlıklarından biri haline geldi, kripto gümüşü SegWit yolunu seçtikten sonra pazarda büyük bir başarı gösteriyor. Bu alandaki hiçbir şey şaşkınlık değildir. NEM’in piyasa değeri 2 milyar doları aşıyor. Önemli derecede Yeni Ekonomik Hareket (NEM), haftanın en iyi performans gösteren kriptosuydu ve 2017’de alt eşi büyümesine öncülük etmeye devam ediyor. Daha fazla yatırımcı çekmeyi düşünüyor.

Stellar Lumen – Monero

Bir başka yanlış anlaşılma sonucu Ripple’in radyoaktivitesi arasında, Stellar Lumen ve sürekli düşen Monero’nun ilginç bir savaşı var. Perşembe günü, XLM sekizinci sırada Monero’yu yerinden çıkardı; ancak ikincisi Cuma günü geri almak için cesurca savaştı.

Heyhat! Bu uzun sürmedi ve Microfinance Blockchain bir kez daha Cumartesi günü devraldı. Bu raporun yazıldığı tarihte, ikisi arasındaki Pazar Kapasındaki fark 20 milyon dolardı. Monero, tanker şekilde kalırsa, pozisyon kazanma ihtimali zayıf olur. Dahası, Stellar Lumen şimdiye kadar kalmanın ilk 10’a geldiğini gösteren tüm işaretleri verdi.

ByteCoin Steem’i ısırıyor

Geçen hafta, diğerleri arasından, Bytecoin’in Steem’in aşağıya doğru yola çıktığı ilk 10’un kapısını düşürdüğü seçkinler saflarında yeni bir kişiye tanık oldu. Bytecoin dört gün boyunca onuncu konumunu sıkı sıkıya sürdürdü. Kalmaya ya da gelip gelmediklerini topluma ispat etmek onlara kalmıştır. Bu arada, Siacoin şimdiye dek onbirinci noktada olduğu için tepeye girmek için şiddetle havlıyor. Cointelegraph ileride sıcak bir hafta bekliyor.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Monero, Stratis, CoinMarketCap’da Savaşmaya Devam Ediyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Türkiye’nin ilk Bitcoin Cinayetindeki Davada Karar Açıklandı Charles Hoskinson, Ethereum ve EOS’un ”Yalnız Samuray” Yaklaşımını Eleştirdi! Bu modele göre, Bitcoin 100 bin doların üzerine çıkacak! BitPay doğruladı: Kullanıcılar Bitcoin ödemelerinde 3 saatlik kesinti yaşadı eBay ve TD Ameritrade söylentileri reddetti: Bloomberg’den üzücü Bitcoin ve kripto para piyasası yorumu Brave, Büyümeye Devam Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır