Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Monero İstikrarlı Görünüyor

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Monero İstikrarlı Görünüyor
Monero İstikrarlı Görünüyor

İki aylık erteleme döneminin ardından Monero‘nun fiyatı, 155 dolardan yukarı seviyelere yükseldi.

Monero 18 Eylül’den beri 80- 100 dolar aralığında konumlandı. 8 Kasım’da toparlanmaya başladı ve 100 $ ‘ın üzerinde bir fiyat kırdı, o zamandan beri fiyat artışı yaşıyor. Bugün ise 168.74 dolar seviyelerinde konumlanıyor.

22 Kasımda basın saatinde fiyatlar önemli ölçüde yol katetti. CoinMarketCap verilerine göre, toplam değeri ile 8. büyük kripto para olan Monero’nun kazançları %14.59 oranında artışa işaret ederek haftalık olarak %27.07 oranında arttı.

Monero’nun harekete geçmesinde Güney Kore ticareti rol oynamaktadır. Ayırca Güney Kore ticareti çeşitli kripto para birimlerinde yaşanan fiyat güncellemelerin de ortak bir temadır.

Tcaret hacminin% 31.64’ünden Koreli Bithumb, sorumlu olduğu CoinMarketCap verilerinden elde edilen bilgiden anlaşılmaktadır. Bunun yanı sıra  Avrupa borsası BitBTC de %15,07 ve ABD merkezli Poloniex de %14,30’luk önemli hacimler bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra 22 Kasımda basın saatinde Monero’nun piyasa değeri 2.4 milyar dolar oldu.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Monero İstikrarlı Görünüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Finansal İstikrar Kurulu: Kripto Paralar Küresel Ekonomiye Tehdit Değil Bitcoin SV’ye Bir Kötü Haber Daha! Hollanda’da 2 Milyon Euroluk Kripto Para Dolandırıcılığına Son Bitcoin ABD Düzenleyicilerinin Borsaları Hedef Almasıyla Zor Zamanlar Yaşıyor Elon Musk yine Bitcoin hakkında tweet attı İddia: Bitcoin Cash’in ünlü ismi Roger Ver, çakma Satoshi tarafından kandırıldı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır