Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Milyarder Jihan Wu: Bitcoin Cash Topluluğu CSW’yi Dışarı Atmaya Uğraşıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Milyarder Jihan Wu: Bitcoin Cash Topluluğu CSW’yi Dışarı Atmaya Uğraşıyor
Milyarder Jihan Wu: Bitcoin Cash Topluluğu CSW’yi Dışarı Atmaya UğraşıyorDeğeri 15 milyarın üzerine çıkan Bitmain‘in kurucusu ve milyarder isim Jihan Wu, Bitcoin Cash topluluğunun hep beraber Craig Steven Wright‘ı topluluktan atmaya uğraştıklarını ifade etti.

”Bütün BCH topluluğu Fake Satoshi’yi atmaya uğraşıyor. Kült liderlere karşı olan direniş, BCH ekosisteminin gücünü ve kapsamlılığını göstermekte.”

Wu’nun bugün içerisinde yaptığı açıklama, Craig Wright’ın yeni bir gönderi ile Roger Ver ve genel olarak Bitcoin Cash madencilerini tehdit etmesinden sonra gerçekleşti ve aslında karşı bir açıklama görevi görüyor. Craig Wright özellikle kendisinin Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto olduğunu iddia etmesi ile tanınmakta.

Bitcoin Cash ve CSW Arasındaki Kavga
CSW, CoinGeek ve milyarder gazino sahibi Calvin Ayre, hep beraber 15 Kasım tarihinde Bitcoin Cash ağını hard fork’a götürmek istiyor. CSW tarafından önderlik edilen grup, Bitcoin SV isimli bir uygulama üretti ve bunu 15 kasım tarihinde aktif etmeyi planlamakta.

Aralarında Coinbase‘in de bulunduğu kripto para borsaları ise, ABC ekibi ve Bitcoincash.org tarafından açıklanan yol haritasına destek açıklamasında bulundu ve yatırımcılara söz konusu hard fork’un ağda istikrarsızlık yaratacağını ve bunun da kısa süreli Bitcoin Cash cüzdanlarının hizmet vermemesine sebep olacağını açıkladı. 

CSW, Roger Ver’in kendisine değil de rakibe destek vereceğini açıklamasından sonra, ünlü isme bir tehdit e-maili gönderip, ağı kasıtlı olarak rehin tutacağını ve ”eğer savaş istiyorsan, 2 yıl boyunca hiçbir trade yaptırmayacağım. Hiçbir şey. Savaşta, hiçbir koin trade yapamaz” ifadelerini kullandı. Ver ise kendisine cevap olarak Craig’in ”konuştuğu şey hakkında hiçbir bilgisinin olmadığını” belirtmekle yetindi.

Milyarder Jihan Wu: Bitcoin Cash Topluluğu CSW’yi Dışarı Atmaya Uğraşıyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Milyarder Jihan Wu: Bitcoin Cash Topluluğu CSW’yi Dışarı Atmaya Uğraşıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Japon Finans Devinden İddialı Ripple (XRP) Açıklaması Bitcoin Fiyatı Konusunda Uzmanlar Yatırımcılara Sakin Olmalarını Tavsiye Ediyor Çin Merkez Bankasından Kripto Para Birimi Kullanma Risklerine Karşı Yeni Bir Uyarı Yapıldı ABD Adalet Bakanlığı piyasa manipülasyonlarını araştıracak 50.000 Dolardan 2.800 Dolara… Uzmanların Bitcoin Tahmini %95 Oranında Neden Küçüldü? Facebook Kendi Dijital Parasıyla 19 Milyar Dolar Gelir Elde Edebilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır