Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Mike Novogratz Kripto Paralara Güveniyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Mike Novogratz Kripto Paralara Güveniyor
Mike Novogratz Kripto Paralara Güveniyor

© Reuters.  © Reuters.

Mike Novogratz, kripto para ile kredi veren Galaxy Digital’de mevcut hisselerine yenilerini ekledi. Kripto para fiyatlarının sürekli değişmesinden dolayı gelecek senelerde değer kazanacak olduğuna güvenen Mike Novogratz, kendisine ait hisselerin oranını arttırırken, bu adımı ile kripto para sektörüne güvendiğini ve güvenmeye devam edecek olduğunu gayriresmi olarak açıklamış oldu.

136 milyon dolardan daha fazla zarar eden Galaxy Digital’in batmamış olmasının büyük şans olduğunu değerlendiren piyasadaki ünlü isimler ise, kripto para ile kredi vermenin büyük risk olduğunu ve bu riski herkesin alabilmesinin imkansız olduğunu düşünürken, Bitcoin sahipleri ünlü isimlerin bu paranın kendilerine geri dönecek olduklarını düşünerek yatırım yapmadıklarını, risk alarak yatırım yaptıklarını düşünüyorlar.

Mike Novogratz zarara rağmen ayakta
Hisselerini arttırması sonrasında piyasaya güven veren Mike Novogratz, kripto para ile kredi veren Galaxy Digital’in 2019 yılında emin adımlarla yürümesine yönelik kararlar alabilir. 136 milyondan daha fazla zararın giderilmesi için nasıl kararlar verileceği için tamamen şirket içerisindeki yöneticilerin alacak olduğu kararlara bağlı.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Mike Novogratz Kripto Paralara Güveniyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin (BTC) MasterCard’ı sollamaya yakın! 24 Ekim 2019 Günlük Kripto Para Analizi Bitcoin Balinaları Harekette: BtcTurk’te Bitcoin 31.900 TL’yi Test Etti! En zengin 10 Bitcoin adresi: İşte sahipleri hakkında bildiğimiz her şey 5 Aralık Bitcoin fiyat analizi: BTC’de aşağı yönlü baskı devam ediyor Bir Bitcoin ETF başvurusu daha geri çekildi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır