Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Michael Novogratz: Kripto Para Piyasaları ‘Önümüzdeki Yıl Tersine Dönecek’

Ana Sayfa » GÜNCEL » Michael Novogratz: Kripto Para Piyasaları ‘Önümüzdeki Yıl Tersine Dönecek’
Michael Novogratz: Kripto Para Piyasaları ‘Önümüzdeki Yıl Tersine Dönecek’23 Kasım tarihinde Financial Times kaynağı ile röportaj yapan eski Goldman Sachs (NYSE:GS) ortağı Michael ‘Mike’ Novogratz, kripto para birimlerinin önümüzdeki yıl ‘tersine döneceğini’ beklediğini ve fiyatların da yükselişe geçeceğini ifade etti.

Novogratz röportaj esnasında bu yılın kendi firması Galaxy Digital için de zor olduğunu ve ”ayı piyasasında bir işletme kurmanın oldukça berbat” olduğunu vurguladı. ”Kripto para dünyasının Goldman Sachs’ı” olması beklenen Galaxy Digital, özellikle son çeyrekte ciddi kayıplar yaşamış ve firmadan 3 isim de istifa etmişti.

FT’nin aktardığına göre Novogratz ”önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde”, finansal kurumların ”kripto para fonlarına yatırım yapmaktan, düzgün bir şekilde kripto para birimlerine yatırım yapmaya geçiş yapacağını” vurguladı. ”Fiyatlar da önümüzdeki yıl tekrar harekete geçecek” diyen Novo, 2019 yılı itibariyle kripto para piyasanın ”tersine döneceğini” ve yükselişin başlayacağını ima etti.

FT kaynağı bunun yanı sıra, anonim bir blockchain şirketi kurucusunun, ”şu an kripto para birimleri sektöründeki en büyük eksikliklerden birisi, güvenilir bir ticari bankacılıktır ve Galaxy Digital de bu yeni piyasadan yararlanmak için ilk sıralarda yer almakta” ifadesine de haberinde yer verdi.

Novogratz daha önceki açıklamalarında özellikle Aralık ayında çıkması beklenen ancak daha sonra ertelenen Bakkt platformuna vurgu yaptı ve bunun sektör için oldukça önemli olduğunu vurguladı.

Dünyanın en büyük menkul kıymet borsalarından olan NYSE’nin üst firması ICE’nin önderliğinde açılacak olan Bakkt platformu, şu sıralar kripto para sektörünün ETF kadar umut bağladığı konulardan bir tanesi.

Michael Novogratz: Kripto Para Piyasaları ‘Önümüzdeki Yıl Tersine Dönecek’ isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Michael Novogratz: Kripto Para Piyasaları ‘Önümüzdeki Yıl Tersine Dönecek’ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Yükseliyor Mu? Bitcoin korku ve risk iştahı endeksinden iyi sinyaller geliyor Ripple (XRP) İçin 2019 Fiyat Tahminleri: XRP Yakında Sahneye Boğaları Çıkarıyor! Dovey Wan: Çin, Vergi Adımı Atmalı Bitcoin için genel yapı bir miktar olumsuz Vietnam’da Kripto Para Çalışmaları Düzenleniyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır