Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Almanya’nın 2 numaralı borsası Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Litecoin’i listeliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Almanya’nın 2 numaralı borsası Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Litecoin’i listeliyor
Almanya’nın 2 numaralı borsası Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Litecoin’i listeliyor

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Litecoin’in Almanya’ da. Stuttgart Stock Exchange (Börse Stuttgart), Almanya’nın en büyük ve Avrupa’nın 9. büyük borsasıdır. 2019 yılının ilk yarısında kripto paralarının ticaretine başlayacakları bir platform kuracaklarını açıklamışlardı. Borsa, Berlin merkezli finans şirketi solarisBank ile birlikte çalışıyor. solarisBank kripto tacirlerine bankacılık hizmeti sunacak.

Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Litecoin’in Avrupa Birliği macerası başlıyor!Börse Stuttgart, Bison adında bir cep telefonu uygulamasını kullanacaklarını duyurdu. Bu uygulamanın deneme sürümlerinin Ocak ayının sonunda kullanıma sunulacağı belirtildi.

Yeni yayınlanan bir tweette ise bu online uygulamada, kripto piyasalarında ilk üçe giren önemli kripto paralarla ticarete başlanılacağı ifade edildi. Bu kripto paralar Bitcoin, Ripple’ın XRP’si ve Ethereum. Bunun yanında Litecoin’inde platfomrda yer alacağı duyuruldu.

Bison Uygulaması, Almanya’da kripto ticaretinde kullanılan ilk cep telefonu uygulaması olacaktır. Robinhood ve Coinbase cep telefonu uygulamaları gibi Bison uygulaması da kripto piyasalarının derinleşmesine ve sermaye oranlarının artmasına yardımcı olacağı beklenmektedir. Uygulama kullanıcılarına kullanım kolaylılığı ve kripto piyasalarla alakalı bilgilendirme sağlayacak. Ayrıca kullanıcılar kendi hesaplarındaki değişimlerini herhangi bir ücret ödemeden takip edebilecekler.

Almanya dünyanın dördüncü büyük ekonomisi olarak kripto piyasalarına girmesi kripto piyasalarına olumlu katkılarının olacağı kuvvetle muhtemeldir. Bison uygulamasın da Almanya ve Avrupa Birliğinde kripto piyasalarının bilinilirliğini artıracağı beklenmektedir.

Kaynak

Tavsiye Ettiğimiz YazılarAvrupa Birliği ve Almanya’dan bitcoin ve kripto para hamlesi

Bitcoin teknik analizi: BTC için ilk hedef 4,500 dolar

2018 Ripple teknolojisinin öne çıktığı yıl oldu

Küresel Liderlik Konferansında CEO’lar Bitcoin ve kripto paraların geleceğini konuştular

Goldman Sachs (NYSE:GS) eski yöneticisi: Kriptoda güzel günler ileride

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Almanya’nın 2 numaralı borsası Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Litecoin’i listeliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Ripple ve Ethereum ‘un Kripto para piyasasında son durumu ABD Başkan Adayı: Kripto Para Sektörünü Düzenlememiz Gerekiyor Ripple, XRP’yi bazı kurumsal alıcılara indirimli satıyor Kripto Para ile Benzin Alımlarına Yüzde 20 İndirim! Yunanistan Adasındaki Arazi Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Zcash İle Satılığa Çıkarıldı Tiger Global’in Coinbase’e Yaptığı 500 Milyon Dolarlık Yatırımı, 3.75 Milyarlık Fonun Bir Parçası Olabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır